همایش انتخاب رشته

انتخاب رشته تحصیلی از جمله مهمترین و حساس ترین تصمیمات هر شخص می باشد که مستقیما با شغل و آینده هر شخص در ارتباط است و همایش انتخاب رشته می تواند فرد را در انتخاب مسیر شغلی مناسب هدایت نماید.

در همایش انتخاب رشته مهمترین مباحث پیرامون رشته های تحصیلی، مشاغل مرتبط، رشته های مقاطع تحصیلات تکمیلی و... بیان می شود تا دانش آموزان بتوانند انتخاب رشته صحیحی را انجام دهند. همایش برای دو مقطع نهم به دهم متوسطه و کنکور برگزار می شود.

همایش انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور مستقیم روی آینده شغلی هر فرد تاثیر گذار خواهد بود و شناخت رشته های دانشگاهی به همراه جزئیات کد رشته محل ها به دانش آموزان کمک می کند تا بهترین انتخاب را انجام دهند.

در همایش انتخاب رشته کنکور به معرفی رشته های دانشگاهی برای هریک از گروه های ریاضی، تجربی و انسانی پرداخته می شود و ظرفیت های پذیرش دانشگاه های مختلف در هر رشته تبیین شده و مورد بررسی قرار می گیرد.

همایش انتخاب رشته و هدایت تحصیلی پایه نهم به دهم

انتخاب رشته پایه نهم به دهم متوسطه برای ورود به مقطع متوسطه دوم بسیار مهم می باشد چرا که انتخاب رشته کنکور (انتخاب رشته دانشگاه) متاثر از این انتخاب می باشد.

در همایش انتخاب رشته نهم ضمن آشنایی با رشته های مقطع متوسطه دوم سعی می شود پیرامون آینده و مسیر شغلی هر یک از رشته ها توضیحات لازم ارائه گردد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.


سنجش و استعدادیابی
مشاوره و هدایت تحصیلی پایه نهم
انتخاب رشته کنکور علوم تجربی
انتخاب رشته کنکور ریاضی فیزیک
         
بالا