سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها

هدایت تحصیلی بدون شک جزو ارکان اساسی آموزش است و بی توجهی به آن می تواند منجر به هدر رفتن بخش عظیمی از سرمایه های فردی و اجتماعی شود. بنابراین توجه به هدایت تحصیلی در دوران تحصیل علی الخصوص بدو ورود دانش آموزان از پایه نهم متوسطه به پایه دهم (انتخاب رشته پایه نهم) و مقطع پیش دانشگاهی و پیش از ورود به دانشگاه بسیار مهم است و میتواند به تلاش و کوشش دانش آموز سمت و سویی درست داده و نتیجه ی مطلوب را برای وی به ارمغان آورد.

گروه مشاوره تحصیلی و آموزشی ره استاد در راستای شناساندن هر چه بیشتر و بهتر رشته ها و شاخه های تحصیلی در آغاز دوره متوسطه دوم (پایه دهم) و مقطع پیش دانشگاهی به دانش آموزان عزیز و بررسی استعدادیابی فردی برای هریک از آنها وتطبیق دادن توانایی های هر فرد و علایق وی سعی دارد مسیری صحیح برای پیشرفت را پیش روی دانش آموزان و دانشجویان عزیز قرار دهد.

سعی این محموعه بر آن است تا با کشف استعدادهای هر یک از دانش آموزان عزیز آنها را در مسیر پیشرفت و تعالی راهنمایی نموده و قدم به قدم تا رسیدن به اهدافشان همراهی کند.

 

با انتخاب گزینه ی هم اکنون ثبت نام کنید در قسمت پایین صفحه این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا به صورت آنلاین درخواست هریک از خدمات آموزشی یا مشاوره ای خود را ارسال نمایید تا کارشناسان گروه مشاوره تحصیلی و آموزشی ره استاد در اسرع وقت با شما تماس برقرار نمایند.

هم اکنون ثبت نام کنید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب وبلاگ

​تست هوش تصویری ریون یا ریون سیاه و سفید را می توان یکی از قدیمی ترین ابزار های سنجش بهره هوش (تست I...
انتخاب شغل و رشته تحصیلی مناسب یکی از دقدقه های مهم برای دانش آموزان، دانشجویان و سایر افراد جویای ک...
تفاوت های فردی دانش آموزان از نظر ویژگی های شناختی هیجانی و دیگر ویژگی های شخصیتی همواره برای معلمان...
شاید برای بیشتر دانش آموزان ملاك و شاخص مفید بودن مطالعه، میزان زمانی است كه به درس خواندن و مطالعه ...
         
بالا