مشاوره تحصیلی متوسطه

دوره متوسطه شامل دو دوره متوسطه اول و متوسطه دوم می باشد که متوسطه اول شامل پایه های هفتم، هشتم و نهم می باشد و دوره متوسطه دوم که شامل پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد. کتاب های متوسطه دوم منابع آزمون کنکور سراسری می باشند و این موضوع موجب اهمیت بیشتر این دوره در مشاوره تحصیلی می شود.

استفاده از مشاوره تحصیلی در مقاطع متوسطه موجب نتیجه گیری هرچه بهتر در این دوره شده و راه را برای حصول نتیجه بهتر در کنکور سراسری فراهم می سازد.

مشاوره تحصیلی هفتم، هشتم و نهم متوسطه اول

دوره متوسطه اول شامل پایه هفتم، پایه هشتم و پایه نهم می باشد. حجم و سطح مطالب در این دوره آموزشی به یک باره دستخوش تغییر می شود و دانش آموز با حجم گسترده ای از مطالب به نسبت دوره ابتدایی مواجه می شود که عدم برنامه ریزی دقیق در این مقطع و هماهنگ نشدن با سطح جدید آموزشی می تواند در ابتدای ورود دانش آموزان به مقطع متوسطه، آنها را دچار مشکل نماید.
با توجه به مطالب فوق، بهره مندی از مشاوره تحصیلی صحیح در این دوره می تواند چالش های ایجاد شده بر اثر تغییر دوره آموزشی را مرتفع نماید.
بهره مندی از مشاوره تحصیلی در این دوره می تواند دانش آموز را در مسیر درست و با برنامه ریزی تحصیلی صحیح هدایت نماید.

مشاوره تحصیلی پایه هفتم و هشتم متوسطه

با توجه به اینکه مطالب کتاب های پایه هفتم و هشتم در دروس مختلف به هم پیوسته می باشند، یادگیری و فهم پیوسته مطالب در این دو پایه از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشاوره تحصیلی پایه نهم متوسطه

پایه نهم متوسطه به جهت اینکه آخرین پایه در مقطع اول متوسطه می باشد و دانش آموزان برای ورود به دوره بعدی آماده می شوند، از اهمیت بالایی برخوردار است.
با توجه به فرآیند هدایت تحصیلی و انتخاب رشته پایه نهم، استفاده از مشاوره تحصیلی در این دوره می تواند کمک شایان ذکری در آشنایی با رشته های پایه نهم و مشاوره انتخاب رشته پایه نهم نماید.
همچنین کسب نمرات مطلوب در امتحانات نهایی پایه نهم و آمادگی برای شرکت در آزمون های ورودی مدارس برتر به منظور ورود به دوره متوسطه دوم از اهمیت بالایی برخوردار است که حصول این مهم تنها با بهره مندی از مشاوره تحصیلی صحیح و برنامه ریزی دقیق امکان پذیر می باشد.

مشاوره تحصیلی دهم و یازدهم متوسطه

دوره متوسطه دوم شامل پایه دهم، پایه یازدهم و پایه دوازدهم می باشد. این دوره شامل رشته های تجربی، ریاضی-فیزیک، انسانی و همچنین رشته های فنی و حرفه ای می باشد. به جهت تخصصی شدن، افزایش حجم و تعدد دروس در مقطع دوم متوسطه و همچنین شرکت در آزمون کنکور سراسری و انتخاب رشته دانشگاه در پایه دوازدهم (پیش دانشگاهیمشاوره تحصیلی در این دوره از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشاوره تحصیلی پایه دهم متوسطه

پایه دهم آغاز دوره متوسطه اول می باشد و دروس این پایه مستقیم در کنکور سراسری تاثیر گذار می باشد به همین جهت مشاوره تحصیلی پایه دهم به منظور تنظیم و اجرای یک برنامه ریزی دقیق و هدفمند بسیار اهمیت دارد.

مشاوره تحصیلی پایه یازدهم متوسطه

داشتن جمع بندی مطلوب از کتاب های پایه یازدهم برای کنکور سراسری از اهمیت بسیاری برخوردار است. دستیابی به معدل خوب و حصول جمع بندی مطلوب در دروس پایه یازدهم تنها با مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی صحیح امکان پذیر می شود.

برای استفاده از تست های آنلاین مشاوره تحصیلی میتوانید به بخش تست های مشاوره ای مراجعه نمایید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.


هفتم متوسطه   هشتم متوسطه   نهم متوسطه   دهم متوسطه   یازدهم متوسطه   دوره متوسطه   متوسطه   مشاوره   همایش مشاوره ای   امتحانات نهایی   برنامه ریزی تحصیلی   هدایت تحصیلی   انتخاب رشته نهم   مشاوره تلفنی   مشاوره فردی   كلاس مشاوره ای   مشاوره انتخاب رشته   مشاوره تحصیلی   مشاوره خصوصی   تیزهوشان نهم   پایه دهم   پایه نهم   دوره متوسطه اول   دوره متوسطه دوم   پایه هفتم   انتخاب رشته پایه نهم   هدایت تحصیلی نهم   نهم به دهم   پایه نهم به دهم   انتخاب رشته نهم به دهم   مشاوره انتخاب رشته نهم   مشاوره انتخاب رشته دهم   مشاوره پایه نهم   مشاوره پایه دهم   مشاوره هدایت تحصیلی   مشاور تحصیلی   مشاور انتخاب رشته   مشاوره پایه نهم به دهم   مشاور پایه نهم به دهم   مشاوره متوسطه   پایه هشتم   پایه یازدهم   مشاوره برنامه ریزی   مشاوره برنامه ریزی تحصیلی   مشاوره متوسطه اول   مشاوره متوسطه دوم   مشاوره انتخاب رشته متوسطه دوم   مشاور متوسطه اول   مشاوره تحصیلی متوسطه اول   مشاوران متوسطه اول   مشاور متوسطه دوم   مشاوره مدارس متوسطه   مشاوره آنلاین   مشاوره تحصیلی رایگان   مرکز مشاوره تحصیلی   سایت مشاوره تحصیلی   مشاوره تحصیلی نهم   مشاوره تحصیلی هفتم   مشاوره تحصیلی هشتم   مشاوره تحصیلی دهم   مشاوره تحصیلی یازدهم   همایش مشاوره تحصیلی  
برنامه ریزی تحصیلی
انتخاب رشته پایه نهم
مشاوره و هدایت تحصیلی پایه نهم
انتخاب رشته پایه نهم به دهم فنی و حرفه ای
         
بالا