سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها

شناسایی استعدادهای فردی می تواند گامی مهم در راستای انتخاب مسیر درست پیشرفت باشد. افراد با توجه به شرایط مختلف محیطی دارای استعدادهای متفاوتی می باشند و استعدادیابی می تواند از سردرگمی افراد در آینده و انتخاب مسیرهای نادرست جلوگیری کند. یافتن استعدادهای نهان و شناساندن آن می تواند مسیر درست پیشرفت را برای هر شخص ترسیم نماید.

گروه مشاوره تحصیلی و آموزشی ره استاد، با استفاده از روش های نوین استعدادیابی در جهان، اقدام به این فعالیت نموده و امید است بتواند در این عرصه راهنمای خوبی برای دانش آموزان و دانشجویان عزیز و سایر افرادی باشد که مایل هستند نسبت به استعداد ها و توانایی های درونی خود آگاه شوند.

استعداد یابی در این مرکز با استفاده از آزمون های سنجش و استعداد یابی معتبر جهانی و با به کار گیری تست های متعدد و برگزاری جلسات مشاوره فردی و مشاوره تحصیلی زیر نظر مشاوران متخصص صورت می پذیرد.

بدون تردید سنجش و استعداد یابی تحصیلی میتواند راهنمای مناسب و دقیقی جهت تعیین و انتخاب رشته تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان عزیز در مقاطع مختلف تحصیلی باشد.

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

هم اکنون ثبت نام کنید


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب وبلاگ

​تست هوش تصویری ریون یا ریون سیاه و سفید را می توان یکی از قدیمی ترین ابزار های سنجش بهره هوش (تست I...
انتخاب شغل و رشته تحصیلی مناسب یکی از دقدقه های مهم برای دانش آموزان، دانشجویان و سایر افراد جویای ک...
تفاوت های فردی دانش آموزان از نظر ویژگی های شناختی هیجانی و دیگر ویژگی های شخصیتی همواره برای معلمان...
شاید برای بیشتر دانش آموزان ملاك و شاخص مفید بودن مطالعه، میزان زمانی است كه به درس خواندن و مطالعه ...
         
بالا