سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها

 مهمترین عامل موفقیت در هر زمینه‌ای برنامه‌ریزی است. برنامه ریزی تحصیلی و اجرای صحیح آن اساسی ترین رکن موفقیت برای دانش آموزان در دوره های مختلف تحصیلی علی الخصوص ادوار حساس متوسطه و کنکور می باشد. تیم مشاوران گروه مشاوره تحصیلی و آموزشی ره استاد با بهره گیری از جدیدترین شیوه های برنامه ریزی تحصیلی و با توجه به شرایط اختصاصی هر دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی مناسب ترین برنامه را در اختیار دانش آموزان عزیز قرار می دهد. این برنامه ریزی علاوه بر پوشش تمام جنبه های تحصیلی و آموزشی دانش‌ آموزان به جنبه های روحی و روانی آنها نیز توجه ویژه دارد.

برنامه ریزی تحصیلی برای هر شخص منحصر به فرد بوده و متناسب با ویژگی های فردی است و پس از اخذ تست های سنجش استعداد و تست های مشاوره فردی انجام میشود.

تیم مشاوران گروه آموزشی ره استاد بر این باور است که با برنامه‌ ریزی صحیح و پایبندی دانش آموز به برنامه درسی و اجرای دقیق آن بیشتر چالش های تحصیلی هر دانش آموز رفع شده و به سمت موفقیت حرکت خواهد کرد.

لازم است توجه داشته باشیم که چنانچه برنامه ریزی تحصیلی متناسب با استعداد یابی و میزان توانایی های فردی هر دانش آموز باشد و توسط مشاور متخصص تنظیم شده باشد با کمی تلاش و پیگیری از سوی دانش آموز، منجر به نتیجه ی مطلوب خواهد شد.

استفاده از دفتر برنامه ریزی گروه آموزشی ره استاد میتواند راهکاری مناسب جهت بهبود و ارتقاء سطح کیفی آموزش و مدیریت زمان مطالعه باشد.

دفتر برنامه ریزی دانش آموزان تحت نظارت دقیق و مستمر تیم مشاوران گروه آموزشی ره استاد قرار خواهد داشت و نکات لازم در طول دوره توسط مشاورین در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

هم اکنون ثبت نام کنید


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب وبلاگ

​تست هوش تصویری ریون یا ریون سیاه و سفید را می توان یکی از قدیمی ترین ابزار های سنجش بهره هوش (تست I...
انتخاب شغل و رشته تحصیلی مناسب یکی از دقدقه های مهم برای دانش آموزان، دانشجویان و سایر افراد جویای ک...
تفاوت های فردی دانش آموزان از نظر ویژگی های شناختی هیجانی و دیگر ویژگی های شخصیتی همواره برای معلمان...
شاید برای بیشتر دانش آموزان ملاك و شاخص مفید بودن مطالعه، میزان زمانی است كه به درس خواندن و مطالعه ...
         
بالا