سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها

خدمات مشاوره ای

خدمات مشاوره ای شامل انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته پایه نهم و ورودی پایه دهم، هدایت تحصیلی دانش آموزان، مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی، برگزاری دوره های انگیزشی و سنجش و استعدادیابی تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی می باشد.
گروه مشاوره تحصیلی و آموزشی ره استاد سعی دارد با خدمات مشاوره ای متنوع و به كارگیری روش های نوین موجب هموار تر شدن مسیر آموزش و ارتقای سطح علمی دانش آموزان و دانشجویان عزیز شود.

برنامه ریزی تحصیلی

برنامه ریزی تحصیلی

 مهمترین عامل موفقیت در هر زمینه‌ای برنامه‌ریزی است. برنامه ریزی تحصیلی و اجرای صحیح آن اساسی ترین رکن موفقیت برای دانش آموزان در دوره های مختلف تحصیلی علی الخصوص ادوار حساس

سنجش و استعدادیابی

سنجش و استعدادیابی

شناسایی استعدادهای فردی می تواند گامی مهم در راستای انتخاب مسیر درست پیشرفت باشد. افراد با توجه به شرایط مختلف محیطی دارای استعدادهای متفاوتی می باشند و استعدادیابی می تواند

مشاوره و هدایت تحصیلی

مشاوره و هدایت تحصیلی

هدایت تحصیلی بدون شک جزو ارکان اساسی آموزش است و بی توجهی به آن می تواند منجر به هدر رفتن بخش عظیمی از سرمایه های فردی و اجتماعی شود. بنابراین

زیر مجموعه ها

انتخاب رشته تحصیلی در مقطع نهم و ورودی پایه دهم و نیز انتخاب رشته کنکور از جمله مهمترین و سرنوشت ساز ترین تصمیم گیری های دوران تحصیلی می باشد که می تواند تاثیر مهمی در آینده دانش آموزان داشته باشد.
مشاوره و راهنمای انتخاب رشته صحیح با در نظر گرفتن استعدادهای فردی، علائق و جنبه های مختلف هوش می تواند آینده روشن تری را برای آنها ترسیم نماید.

انتخاب رشته تحصیلی پایه نهم و ورودی پایه دهم برای ادامه تحصیل دانش آموزان بسیار مهم می باشد.
سنجش و استعدادیابی تحصیلی و بررسی جنبه های مختلف هوش با استفاده از تست استعدادیابی و تست هوش در این مقطع می تواند در این انتخاب صحیح دانش آموزان را یاری نماید.

انتخاب رشته کنکور امری مهم و خطیر در آینده شغلی دانش آموزان می باشد.
این انتخاب بر اساس رتبه دانش آموز در کنکور سراسری و بر پایه استعداد ها و علائق وی انجام می شود و سنجش و استعدادیابی دقیق در انتخاب رشته کنکور موجب حصول نتیجه دقیق تری در این مساله می شود.

آخرین مطالب وبلاگ

​تست هوش تصویری ریون یا ریون سیاه و سفید را می توان یکی از قدیمی ترین ابزار های سنجش بهره هوش (تست I...
انتخاب شغل و رشته تحصیلی مناسب یکی از دقدقه های مهم برای دانش آموزان، دانشجویان و سایر افراد جویای ک...
تفاوت های فردی دانش آموزان از نظر ویژگی های شناختی هیجانی و دیگر ویژگی های شخصیتی همواره برای معلمان...
شاید برای بیشتر دانش آموزان ملاك و شاخص مفید بودن مطالعه، میزان زمانی است كه به درس خواندن و مطالعه ...
         
بالا