سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها

 گروه مشاوره تحصیلی و آموزشی ره استاد در راستای ارتقای کیفیت آموزشی و مشاوره جهت کسب برترین نتایج و رتبه ها اقدام به ارائه پکیج های صفر تا صد کنکور برای داوطلبان آزمون کنکور سراسری می نمایند.

این پکیج شامل پیگیری مستمر دانش آموز توسط مشاوران متخصص کنکور، تدریس خصوصی و نیمه خصوصی، برگزاری کلاس های تست و رفع اشکال در تمامی دروس کنکور به صورت توسط اساتید برتر کنکور در کشور می باشد.

دوره آمادگی کنکور سراسری گروه مشاوره تحصیلی و آموزشی ره استاد شامل مشاوره و برنامه ریزی کنکور، آزمون های منظم مبحثی، کلاس های کنکور در دروس عمومی و اختصاصی و مشاوره انتخاب رشته کنکور می باشد.

گروه مشاوره تحصیلی و آموزشی ره استاد درنظر دارد همچون سال های گذشته برای سال تحصیلی جاری (97-98) نیز اقدام به تدوین بسته های آموزشی و مشاوره ای مطابق با جدید ترین تغییرات آموزشی کتاب های درسی و با به کارگیری آخرین تجربیات اساتید مجرب و بهره مندی از به روز ترین متد ها و بهترین کادر آموزشی و مشاوره ای نماید.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

مشاوره و برنامه ریزی در فرآیند آماده سازی کنکور از اهمیت بالایی برخوردار است. مشاوره و برنامه ریزی منحصر به فرد است و برای هریک از دانش آموزان با توجه به ویژگی های فردی و استعداد های تحصیلی متفاوت خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با این فرآیند، می توانید به صفحه مشاوره کنکور مراجعه نمایید.

کلاس های کنکور

کلاس های کنکور در دروس عمومی و اختصاصی رشته های ریاضی و تجربی برگزار می شود. این کلاس ها به صورت تدریس خصوصی دروس کنکور و یا کلاس های گروهی برگزار می شود.

کلاس های کنکور شامل تدریس مفهومی دروس کنکور، بررسی تست های مربوط به هر مبحث و بیان نکات تستی مرتبط با هر درس، رفع اشکال مبحث به مبحث و آزمون های تستی مبحثی منظم می باشد.

آزمون های تستی مبحثی کنکور

استفاده از آزمون های تستی مبحثی به منظور سنجش و دوره مطالب در کنکور بسیار مهم می باشد و کمک می کند تا ایرادات در هر قسمت مشخص شود و مباحث به نحو مطلوبی دوره شود.

پیگیری آموزشی کنکور

پیگیری مستمر درسی دانش آموزان و نظارت بر اجرای دقیق برنامه ریزی های آموزشی، توسط مشاور و به منظور رسیدن به اهداف برنامه درسی صورت می گیرد و در بالابردن راندمان آموزشی بسیار موثر می باشد.

مشاوره انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته کنکور و تحصیل در رشته ای متناسب با استعداد ها، علایق و ویژگی های فردی هر دانش آموز فرآیندی مهم است که شناخت رشته های دانشگاهی و کد رشته محل های دانشگاه ها و انتخاب رشته متناسب با رتبه کنکور هر دانش آموز از اهمیت زیادی برخوردار است.

برای آشنایی بیشتر با نحوه انتخاب رشته می توانید از صفحه انتخاب رشته کنکور بازدید فرمایید.
 

 بسته های آموزشی و مشاوره ای (ویژه کنکور سراسری)

موارد آموزشی و مشاوره ای عادی برتر ویژه
پیگیری آموزشی  ------  یک بار در ماه  روزانه
مشاوره تحصیلی حضوری  یک بار در ماه  یک بار در ماه  یک بار در هفته
برنامه ریزی ------ یک بار در ماه  یک بار در هفته
مشاوره تحصیلی تلفنی ------  یک بار در هفته  یک بار در هفته
مشاوره فردی ------  یک بار در ماه  یک بار در ماه
آزمون های استعداد یابی وهدایت تحصیلی ------  یک بار در طول دوره  یک بار در طول دوره
کلاس تست کنکور و رفع اشکال ------ به صورت ماهیانه و جامع  به صورت هفتگی و مبحثی 
کلاس آموزش مفهومی دروس  کادر خوب  کادر برتر  کادر ویژه
آزمون های تستی مبحثی منظم در طول دوره ------  یک بار در ماه  یک بار در هفته
هم اکنون ثبت نام کنید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

برنامه ریزی تحصیلی
تدریس خصوصی
مشاوره و هدایت تحصیلی پایه نهم
انتخاب رشته کنکور ریاضی فیزیک
         
بالا