همایش امتحان نهایی

تجربه نشان می دهد دانش آموزانی که تسلط کافی بر نمونه سوالات امتحان نهایی دارند معمولاً می توانند نمرات بهتری در امتحانات نهایی کسب کنند و یکی از راه های بهبود تسلط بر سوالات، همایش امتحان نهایی است.

در همایش امتحانات نهایی سعی بیشتر بر حل نمونه سوالات پر تکرار در امتحانات نهایی است تا دانش آموزان بتوانند در مدت زمان کوتاه به تسلط مطلوبی در نمونه سوالات پر تکرار دست یابند و دانش آموزان با سطح های مختلف می توانند در همایش امتحان نهایی شرکت نمایند.

امتحانات نهایی به عنوان امتحاناتی که به صورت سراسری و هماهنگ در پایه های ششم، نهم و یازدهم برگزار می شود از اهمیت بالایی برای دانش آموزان برخوردار است به خصوص که امتحانات نهایی پایه یازدهم در کنکور سراسری نیز تاثیر گذار می باشد.

با توجه به یکسان بودن و استاندارد بودن امتحانات نهایی، نمرات این امتحانات ملاک بسیار مهمی است که مدارس بر اساس آن دانش آموزان ورودی جدید خود را پذیرش می کنند.

همایش امتحان نهایی پایه ششم

امتحانات نهایی پایه ششم در اتمام دوره ابتدایی و در خرداد ماه به صورت هماهنگ برگزار می شود. با توجه به اینکه این امتحانات در پایان دوره ابتدایی برگزار می شود نمرات آن برای پذیرش دانش آموزان در دوره متوسطه اول از اهمیت زیادی برخوردار است.

همایش امتحان نهایی پایه ششم شامل بیان نکات مهم دروس نهایی پایه ششم به همراه حل نمونه سوالات امتحان نهایی پایه ششم می باشد.

همایش امتحان نهایی پایه نهم

امتحانات نهایی پایه نهم در پایان دوره متوسطه اول به صورت هماهنگ برگزار می شود. نمرات امتحان نهایی پایه نهم در پذیرش دانش آموزان در دوره دوم متوسطه بسیار مهم می باشد.

همایش امتحان نهایی پایه نهم شامل بیان نکات پر کاربرد در امتحانات نهایی همراه با حل نمونه سوالات پر تکرار در امتحانات نهایی می باشد.

همایش امتحان نهایی پایه دوازدهم

امتحانات نهایی پایه دوازدهم در پایان دوره متوسطه دوم به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. نمرات امتحان نهایی پایه دوازدهم در کنکور سراسری تاثیر گذار بوده به همین جهت برای دانش آموزان دوازدهمی گرفتن نمرات مطلوب در امتحان نهایی بسیار مهم می باشد.

همایش امتحان نهایی پایه دوازدهم شامل بیان خلاصه نکات و حل نمونه سوالات امتحانات نهایی پایه دوازدهم می باشد.

همایش های آمادگی امتحانات نهایی برای دروس مختلف رشته های ریاضی، تجربی و انسانی برگزار می شود.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.


         
بالا