سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها

 گروه مشاوره تحصیلی و آموزشی ره استاد به منظور افزایش آمادگی دانش آموزان جهت شرکت در آزمون های مدارس سمپاد اقدام به برگزاری کلاس تیزهوشان ششم به هفتم و همچنین کلاس تیزهوشان نهم به دهم متوسطه می نماید.

قبولی در آزمون تیزهوشان و آزمون های ورودی مدارس برتر برای بسیاری از خانواده ها و دانش آموزان از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که شرایط بهتری برای ادامه تحصیل دانش آموزان فراهم می آورد. به همین جهت این گروه آموزشی کلاس های به منظور افزایش سطح علمی دانش آموزان و ارتقاء آمادگی آنها برای شرکت در آزمون های تیزهوشان و آزمون های ورودی مدارس برتر می نماید.

این مجموعه درنظر دارد همچون سال های گذشته برای سال تحصیلی جاری (97-98) نیز اقدام به تدوین بسته های آموزشی و مشاوره ای مطابق با جدید ترین تغییرات آموزشی کتاب های درسی و با به کارگیری آخرین تجربیات اساتید مجرب و بهره مندی از به روز ترین متد ها و بهترین کادر آموزشی و مشاوره ای نماید.
دوره های آمادگی تیزهوشان به صورت کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی بوده و در تمام مدت آموزش از مشاوره های تخصصی گروه مشاوران ره استاد به منظور آمادگی دانش آموزان نیز استفاده می شود.

کلاس تیزهوشان پایه ششم به هفتم

با توجه به تغییرات صورت گرفته در آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم، گزینش دانش آموزان برای ورود به مدارس سمپاد در این مقطع از طریق آزمونی که به صورت تلفیقی از سنجش هوش و استعداد می باشد صورت میگیرد به همین منظور این گروه آموزشی اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی و آشنایی با تست های هوش استاندارد و بین المللی به منظور بالا بردن مهارت های دانش آموزان در آزمون سنجش هوش و در پاسخگویی به سوالات هوش در آزمون تیزهوشان هفتم نموده است.

کلاس های آمادگی تیزهوشان پایه ششم به هفتم شامل تدریس مباحث آموزشی آزمون تیزهوشان و همچنین حل نمونه سوالات تیزهوشان و آزمون ها و تست های هوش مرتبط با این آزمون می باشد.

در همین راستا دانش آموزان عزیز می توانند به صورت آنلاین از تست هوش ریون و تست هوش چندگانه گاردنر استفاده نمایند و برای آشنایی با سایر آزمون های هوش با این مرکز تماس حاصل نمایند.

کلاس تیزهوشان پایه نهم به دهم

آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم متوسطه همچون سالیان گذشته با سوالات مبتنی بر رویکرد هوش برگزار می شود.

با توجه به آزمون کنکور سراسری در پایان دوره متوسطه بسیاری از دانش آموزان تمایل دارند برای بهره مندی از شرایط مطلوب تر آموزشی در مدارس سمپاد در این مدرسه‌ها ادامه تحصیل دهند و این امر قبولی در آزمون تیزهوشان سال نهم برای ورود به پایه دهم متوسطه را برای دانش آموزان و خانواده های آنها مهمتر کرده است.

برای موفقیت در آزمون استعدادهای درخشان پایه نهم به دهم لازم است تا دانش آموزان از تسلط کافی بر مطالب آزمون و نحوه صحیح تست زنی در آزمون تیزهوشان برخوردار باشند.

کلاس تیزهوشان پایه نهم شامل تدریس مباحث مرتبط و کاربردی در آزمون سمپاد در دروس ریاضی و علوم و همچنین حل تست ها و نمونه سؤالات آزمون های تیزهوشان در سال‌های گذشته می باشد.

برگزاری آزمون آمادگی تیزهوشان

نقش آزمون های آماده سازی برای امتحان تیزهوشان در پایه ششم و نهم در کنار کلاس های آمادگی امتحان تیزهوشان بسیار پر رنگ است و به دانش آموزان کمک می کند تا با نمونه سوالات و شرایط آزمون تیزهوشان بیشتر آشنا شوند.

این گروه آموزشی به منظور سنجش منظم دانش آموزان خود که در کلاس های آمادگی تیزهوشان این مجموعه شرکت می نمایند، اقدام به برگزاری آزمون های واله به صورت منظم در محل آموزشگاه می نماید.

 بسته های آموزشی و مشاوره ای (ویژه آزمون تیزهوشان و ورودی مدارس برتر)

موارد آموزشی و مشاوره ای عادی برتر ویژه
پیگیری آموزشی  ------  یک بار در ماه  روزانه
مشاوره تحصیلی حضوری  یک بار در ماه  یک بار در ماه  یک بار در هفته
برنامه ریزی ------ یک بار در ماه  یک بار در هفته
مشاوره تحصیلی تلفنی ------  یک بار در هفته  یک بار در هفته
مشاوره فردی ------  یک بار در ماه  یک بار در ماه
آزمون های هوش ------  یک بار در طول دوره  یک بار در طول دوره
کلاس تست و رفع اشکال ------ به صورت ماهیانه و جامع  به صورت هفتگی و مبحثی 
کلاس آموزش مفهومی دروس  کادر خوب  کادر برتر  کادر ویژه
آزمون های تستی مبحثی منظم در طول دوره ------  یک بار در ماه  یک بار در هفته

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

طرح شهاب جایگزین آزمون سمپاد و مدارس نمونه دولتی در پایه هفتم
نحوه ادامه فعالیت مدارس سمپاد پس از حذف آزمون ورودی این مدارس
حذف آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برای ورود به پایه هفتم
۲۵۰ هزار نفر در سال متقاضی ورود به مدارس تیزهوشان
         
بالا