سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
تدریس خصوصی زیست شناسی و زمین شناسی

زیست شناسی و زمین شناسی جزو دروس مهم رشته تجربی می باشد و تدریس خصوصی زیست و زمین شامل ارائه کلیه مباحث این دروس توسط معلم زیست شناسی و زمین شناسی در مقطع متوسطه و کنکور برای دانش آموزان می باشد.

تدریس خصوصی زیست شناسی (1) پایه دهم رشته تجربی

تدریس خصوصی زیست شناسی (1) شامل 7 فصل پیرامون مباحثی همچون زیست شناسی چیست؟، گوارش و جذب مواد، تبادلات گازی، گردش مواد در بدن، اسمزی و دفع مواد زاۀد، از یاخته تا گیاه و جذب و انتقال مواد در گیاهان می باشد.
کلاس خصوصی زیست شناسی (1) شامل آموزش مفهومی زیست شناسی، حل نمونه سوالات زیست سال دهم، آزمون های مبحثی، پرسش و پاسخ و بررسی تست های زیست (1) در کنکور و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی زیست شناسی (2)  پایه یازدهم رشته تجربی

این کتاب شامل 9 فصل می باشد و مباحثی همچون تنظیم عصبی، حواس، دستگاه حرکتی، تنظیم شیمیایی، ایمنی، تقسیم یاخته، تولید مثل، تولید مثل نهاندانگان و پاسخ گیاهان به محرک ها را در بر می گیرد.
کلاس خصوصی زیست (2) شامل آموزش مفهومی زیست، حل تمرین، نکته و تست کنکور مبحثی از کتاب زیست (2) و رفع اشکال این کتاب می باشد. در طول دوره برای تثبیت بهتر مطالب از آزمون های مبحثی استفاده می شود.

تدریس خصوصی زمین شناسی پایه یازدهم رشته ریاضی و تجربی

کلاس خصوصی زمین شناسی شامل مباحثی از جمله آفرینش کیهان، منابع معدنی، منابع آب و خاک، زمین شناسی و سازه های مهندسی، زمین شناسی و سلامت، پویایی زمین و زمین شناسی ایران می باشد.
آموزش زمین شناسی یازدهم شامل تدریس مفهومی زمین شناسی، حل نمونه سوالات امتحانی و رفع اشکال می باشد.
تدریس خصوصی فلسفه پایه یازدهم رشته انسانی و معارف اسلامی
کلاس خصوصی کتاب فلسفه یازدهم شامل 2 بخش معنا و قلمرو فلسفه و نخستین فلسفه یونان می باشد که در آن به آموزش فلسفه و حل سوالات و نمونه سوالات فلسفه و رفع اشکال آنها پرداخته می شود. 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.


تدریس خصوصی
تدریس خصوصی فارسی
تدریس خصوصی علوم ابتدایی
تدریس خصوصی ریاضی
         
بالا