سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
تدریس خصوصی شیمی

درس شیمی برای دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی بسیار مهم می باشد و در کنکور اثر زیادی دارد. تدریس خصوصی شیمی می تواند به آموزش مفهومی این درس کمک بسیاری کند و آن را تسهیل نماید.

تدریس خصوصی شیمی دهم رشته ریاضی و تجربی

تدریس خصوصی شیمی (1) شامل 3 فصل می باشد که مباحث مرتبط با کیهان، گازها و آب را در بر می گیرد.
کلاس خصوصی شیمی (1) شامل آموزش مفهومی شیمی، حل نمونه سوالات شیمی، آزمون های مبحثی، بررسی تست های شیمی (1) و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی شیمی یازدهم رشته ریاضی و تجربی

کلاس خصوصی شیمی (2) شامل موضوعات عناصر و جدول تناوبی و رفتار اتم ها، آنتالپی، سرعت واکنش ها، پلیمر ها، الکل ها و اسیدها، اتر ها و پلی آمید ها می باشد.
تدریس شیمی (2) پایه یازدهم شامل آموزش مفهومی شیمی به همراه حل نمونه سوالات و تست های کنکور شیمی به صورت مبحث به مبحث و رفع اشکال نهایی می باشد.

آموزش شیمی یازدهم توسط معلم خصوصی شیمی می تواند در کسب نمره مطلوب در این درس در امتحانات نهایی پایه یازدهم به دانش آموزان بسیار کمک نماید.

تدریس خصوصی شیمی کنکور دوازدهم (پیش دانشگاهی)

شیمی (3) سال دوازدهم شامل مباحث اسید و باز، الکتروشیمی، تعادل و ... می باشد. این مباحث در شیمی کنکور از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و با توجه به گستردگی و حجم بالای مطالب معلم خصوصی شیمی دوازدهم می تواند در کنار جمع بندی مباحث شیمی پایه، شیمی دوازدهم زا نیز برای دانش آموزان تدریس نماید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.


پکیج های صفر تا صد کنکور
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی ریاضی
برگزیدگان المپیاد بین المللی علمی دانشجویی معرفی شدند
         
بالا