سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
تدریس خصوصی شیمی

درس شیمی برای دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی بسیار مهم می باشد و در کنکور اثر زیادی دارد. تدریس خصوصی شیمی می تواند به آموزش مفهومی این درس کمک بسیاری کند و آن را تسهیل نماید.

مجموعه مطالب کتاب های شیمی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم متوسطه به هم پیوسطه می باشد و کلاس های تدریس خصوصی شیمی و بهره گیری از معلم خصوصی فرآیند یادگیری مفهومی درس شیمی را تسهیل می نماید.

تدریس خصوصی شیمی رشته تجربی و ریاضی

تدریس خصوصی شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم برای رشته های تجربی و ریاضی شامل تدریس مباحثی همچون استوکیومتری، اتم و آرایش اتمی، پیوند های بین اتمی و بین مولکولی، آنتالپی و سرعت واکش ها شیمی آلی، پلیمر ها و ترکیبات پلیمری، اسید و باز، الکتروشیمی، تعادل و ... می باشد.

همچنین در کلاس های خصوصی شیمی، نمونه سوالات شیمی کنکور و امتحانات و همینطور نکات تستی و کنکوری به همراه مفاهیم دروس شیمی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم آموزش داده می شود.

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.


تدریس خصوصی
تدریس خصوصی علوم ابتدایی
تدریس خصوصی ریاضی
برگزیدگان المپیاد بین المللی علمی دانشجویی معرفی شدند
         
بالا