سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
تدریس خصوصی

گروه مشاوره تحصیلی و آموزشی ره استاد در راستای ارتقاء سطح علمی دانش آموزان عزیز اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی به صورت اعزام دبیر و معلم خصوصی در تهران و همچنین برگزاری کلاس خصوصی در تمامی دروس و کلیه مقاطع تحصیلی می نماید. امید است با انجام این مهم دانش آموزان عزیز با صرف وقت و هزینه کمتر از امکانات آموزشی مناسبی بهره مند شوند.

بسته های آموزشی و مشاوره ای تدریس خصوصی و نیمه خصوصی

این مجموعه درنظر دارد همچون سال های گذشته برای سال تحصیلی جاری (98-97) نیز اقدام به تدوین بسته های آموزشی و مشاوره ای تدریس خصوصی و نیمه خصوصی مطابق با جدید ترین تغییرات آموزشی کتاب های درسی و با به کارگیری آخرین تجربیات اساتید مجرب و بهره مندی از به روز ترین متدها و بهترین کادر آموزشی و مشاوره ای نماید.

بسته های آموزشی و مشاوره ای زیر برای عموم دانش آموزان مناسب می باشد اما برای دانش آموزانی که به طور اخص قصد شرکت در آزمون هایی چون کنکور سراسری و یا ورودی مدارس برتر یا سایر آزمون های خاص را دارند سعی شده به لحاظ اهمیت هریک از این آزمون ها، بخش های مجزایی با محتوای متناسب با هر آزمون برای دانش آموزان عزیز در نظر گرفته شود که میتوانید در منوی خدمات آموزشی آن را بیایید.

 بسته های آموزشی و مشاوره ای

موارد آموزشی و مشاوره ای تدریس خصوصی و نیمه خصوصی عادی برتر ویژه
 پیگیری آموزشی  ------  یک بار در ماه  روزانه
 مشاوره تحصیلی حضوری  یک بار در ماه  یک بار در ماه  یک بار در هفته
 مشاوره تحصیلی تلفنی  ------  یک بار در هفته  یک بار در هفته
 مشاوره فردی  ------  یک بار در ماه  یک بار در ماه
 آزمون های استعداد یابی وهدایت تحصیلی  ------  یک بار در طول دوره  یک بار در طول دوره
 تدریس خصوصی دروس  کادر خوب  کادر برتر  کادر ویژه
 آزمون های آموزشی مبحثی منظم در طول دوره  ------  یک بار در ماه  یک بار در هفته

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

تدریس خصوصی پایه اول تا دوازدهم (پیش دانشگاهی)

استفاده از معلم خصوصی برای دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف می تواند باعث بهبود بازدهی آموزشی، صرفه جویی در وقت و در نهایت حصول نتیجه بهتر شود.

کلاس خصوصی می تواند موجب پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در تمامی پایه ها شود و به آموزش مفهومی دروس بسیار کمک نماید.

تدریس خصوصی دروس مقطع دبستان (دوره ابتدایی)

دروس مقطع دبستان به لحاظ اینکه پایه تحصیلی و آموزشی دانش آموزان را شکل می دهد از اهمیت بالایی برخوردار است.
به منظور بهبود سطح کیفی آموزش، تدریس به صورت کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی در کنار ابزار های کمک آموزشی برای دانش آموزان دوره ابتدایی در نظر گرفته شده است.

تدریس خصوصی پایه اول دبستان (اول ابتدایی)

با توجه به اهمیت پایه اول و به منظور آموزش مفهومی و هرچه بهتر دروس اول دبستان کلاس های آموزشی پایه اول ابتدایی به صورت کلاس خصوصی ریاضی اول دبستان، فارسی اول دبستان و علوم اول دبستان برگزار می شود.

تدریس خصوصی پایه دوم دبستان

شامل کلاس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی، فارسی دوم ابتدایی و علوم دوم ابتدایی می باشد. این دوره ها شامل آموزش مفهومی، حل تمرین، آزمون های مبحثی، حل نمونه سوالات امتحانی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی پایه سوم دبستان

شامل برگزاری کلاس خصوصی ریاضی سوم دبستان، فارسی سوم دبستان و علوم سوم دبستان می باشد. این دوره ها شامل آموزش مفهومی، حل تمرین، آزمون های مبحثی، حل نمونه سوالات امتحانی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی پایه چهارم دبستان:

این دوره به صورت کلاس خصوصی ریاضی چهارم دبستان، فارسی چهارم دبستان و علوم چهارم دبستان برگزار می شود. این دوره ها شامل آموزش و تدریس مفهومی، حل تمرین، آزمون های مبحثی، حل نمونه سوالات امتحانی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی پایه پنجم دبستان:

در این دوره کلاس های خصوصی ریاضی پنجم دبستان، فارسی پنجم دبستان و علوم پنجم دبستان برگزار می شود. این دوره شامل آموزش و تدریس مفهومی، حل تمرین، آزمون های مبحثی، حل نمونه سوالات امتحانی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی پایه ششم دبستان:

پایه ششم دبستان به لحاظ اینکه آخرین پایه در دوره ابتدایی است و دانش آموزان در این مقطع باید خود را آماده ورود به دوره متوسطه نمایند، از اهمیت بالایی برخوردار است.
بسیاری از دانش آموزان پایه ششم قصد شرکت در آزمون تیزهوشان برای ورد به پایه هفتم را دارند. گروه آموزشی ره استاد برای این دسته از دانش آموزان کلاس تیزهوشان برگزار می کند.
دوره آموزشی پایه ششم ابتدایی به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی دروس ریاضی، علوم و فارسی ششم برای دانش آموزان برگزار می شود که شامل آموزش مفهومی ریاضی ششم دبستان، کارگاه هوش و ریاضی ویژه آمادگی آزمون های ورودی، حل نمونه سوالات ریاضی ششم جهت آمادگی امتحانات و آزمون های مبحثی می باشد.

تدریس خصوصی دروس مقطع متوسطه اول

دانش آموزان با ورود از مقطع ابتدایی به متوسطه اول، با سطح پیچیدگی بیشتری در دروس این مقطع مواجه می شوند. کلاس های آموزشی، کمک درسی و تقویتی به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی در این مقطع برای برطرف کردن ضعف های دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است و در فهم عمیق تر مطالب به آنها کمک می نماید.

تدریس خصوصی پایه هفتم

از جمله دروس پایه هفتم متوسطه می توان به ریاضی هفتم، فارسی، علوم،پیام های آسمانی و ... اشاره کرد.
دروس ریاضی و علوم در مقطع متوسطه اول به عنوان پایه دروس متوسطه دوم هستند و از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

تدریس خصوصی پایه هشتم:

از جمله دروس پایه هشتم متوسطه می توان به ریاضی هشتم، فارسی، علوم،زبان و ... اشاره کرد.

تدریس خصوصی پایه نهم

پایه نهم متوسطه به عنوان آخرین پایه در مقطع متوسطه اول از اهمیت بالایی برخوردار است و دانش آموزان برای آمادگی امتحانات نهایی و آزمون های ورودی پایه دهم و ورود به مقطع متوسطه دوم آماده می شوند.

بسیاری از دانش آموزان پایه نهم قصد شرکت در آزمون های سمپاد پایه دهم را دارند که این گروه آموزشی برای این دسته از دانش آموزان اقدام به برگزاری کلاس تیزهوشان نهم به دهم می نماید
تدریس مفهومی دروس پایه نهم در قالب تدریس خصوصی این دروس می تواند کمک مفیدی برای برای دانش آموزان باشد.

تدریس خصوصی پایه دهم:

اولین پایه در مقطع دوم متوسطه، پایه دهم می باشد. در این پایه دروس جدیدی وارد ساختار آموزشی می شود و به لحاظ اینکه منبع طرح سوالات کنکور می باشد، بسیار اهمیت دارد.

تدریس خصوصی پایه یازدهم:

با توجه به برگزاری امتحانات نهایی در پایه یازدهم و تاثیر این امتحانات در کنکور سراسری، آموزش مفهومی دروس پایه یازدهم از اهمیت بالایی برخوردار است و برگزاری کلاس های خصوصی در این مقطع می تواند کمک شایان ذکری به یادگیری بهتر دانش آموزان نماید.


ششم ابتدایی   نهم متوسطه   تدریس   تدریس خصوصی   آموزش   تیزهوشان   پیگیری آموزشی   کنکور   کلاس خصوصی   کلاس نیمه خصوصی   کلاس خصوصی آموزشی   کلاس خصوصی دروس   کلاس درس خصوصی   کلاس آموزشی   کلاس درس   کلاس خصوصی کنکور   کلاس خصوصی ریاضی   کلاس خصوصی علوم   کلاس خصوصی فیزیک   کلاس خصوصی شیمی   کلاس خصوصی زیست   کلاس خصوصی حسابان   کلاس خصوصی هندسه   کلاس خصوصی ادبیات   کلاس خصوصی فارسی   کلاس خصوصی عربی   کلاس خصوصی زبان   تدریس نیمه خصوصی   تدریس خصوصی ریاضی   تدریس خصوصی علوم   تدریس خصوصی فیزیک   تدریس خصوصی شیمی   تدریس خصوصی هندسه   تدریس خصوصی زیست   تدریس خصوصی زبان   تدریس خصوصی عربی   تدریس خصوصی ادبیات   تدریس خصوصی فارسی   تدریس خصوصی دروس   کلاس کنکور   کلاس آمادگی کنکور   اعزام دبیر   کلاس تیزهوشان   تیزهوشان ششم   تیزهوشان نهم   آزمون های آزمایشی   معلم خصوصی   پایه دهم   پایه نهم   آزمون‌ سراسری   پایه ششم   پایه هفتم   پایه هشتم   پایه یازدهم   پایه اول   پایه دوم   پایه سوم   پایه چهارم   پایه پنجم   پایه دوازدهم  
پکیج های صفر تا صد کنکور
تدریس خصوصی فارسی
تدریس خصوصی علوم
تدریس خصوصی ریاضی
         
بالا