تدریس خصوصی شیمی یازدهم

تدریس خصوصی شیمی یازدهم شامل کلیه مباحث این کتاب به همراه بررسی نکات کنکوری کتاب شیمی یازدهم می باشد. شیمی یازدهم به لحاظ مفاهیم برای دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی که قصد شرکت در آزمون سراسری را دارند بسیار مهم می باشد و تدریس خصوصی شیمی کمک شایان ذکری به این امر می نماید.

مباحثی همچون آموزش حل مسائل استوکیومتری و شیمی آلی از جمله مواردی می باشد که در کلاس خصوصی شیمی یازدهم پیرامون آن بحث می شود.

تدریس خصوصی شیمی یازدهم تجربی و ریاضی

تدریس خصوصی شیمی یازدهم شامل موضوعات عناصر و جدول تناوبی و رفتار اتم ها، آنتالپی، سرعت واکنش ها، پلیمر ها، الکل ها و اسیدها، اتر ها و پلی آمید ها می باشد.
تدریس شیمی (2) پایه یازدهم شامل آموزش مفهومی شیمی به همراه حل نمونه سوالات و تست های کنکور شیمی به صورت مبحث به مبحث و رفع اشکال نهایی می باشد.

آموزش شیمی یازدهم توسط معلم خصوصی شیمی می تواند در کسب نمره مطلوب در این درس در امتحانات نهایی پایه یازدهم به دانش آموزان بسیار کمک نماید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.


تدریس خصوصی
تدریس خصوصی فارسی
تدریس خصوصی علوم ابتدایی
تدریس خصوصی ریاضی
         
بالا