تدریس خصوصی ریاضی نهم

تدریس خصوصی ریاضی نهم می تواند برای آموزش مفهومی درس ریاضی نهم برای دانش آموزانی که بخصوص زمان بیشتری برای آموزش نیاز دارند و یا برای امتحانات ورودی مدارس متوسطه آماده می شوند مفید باشد. همچنین تدریس خصوصی ریاضی نهم می تواند به دانش آموزانی که برای امتحانات ترم مدرسه آماده می شوند کمک نماید

تدریس خصوصی ریاضی نهم

کتاب ریاضی نهم شامل 8 فصل می باشد. تدریس خصوصی ریاضی نهم شامل مباحث مجموعه ها، عدد های حقیقی، استدلال و اثبات در هندسه، توان و ریشه، عبارت های جبری، خط و معادله های خطی، عبارت های گویا، حجم و مساحت می باشد.
دوره تدریس خصوصی ریاضی نهم در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی، حل تمرین، امتحانات مبحثی، نکته و تست و حل تست های ریاضی نهم به منظور آمادگی آزمون های ورودی و تیزهوشان و رفع اشکال می باشد.
کلاس حل تمرین ریاضی و نمونه سوالات امتحانی ریاضی نهم به منظور کسب آمادگی بیشتر در امتحانات نهایی توسط معلم خصوصی ریاضی برای دانش آموزان برگزار می شود.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.


تدریس خصوصی ریاضی یازدهم
تدریس خصوصی ریاضی دهم
تدریس خصوصی ریاضی دبستان
تدریس خصوصی ریاضی
         
بالا