تدریس خصوصی ریاضی دهم

آموزش مفهومی ریاضی پایه دهم رشته تجربی، ریاضی و انسانی به عنوان اولین سال از دوره دوم متوسطه برای دانش آموزان بسیار اهمیت دارد و تدریس خصوصی ریاضی دهم شامل آموزش مفهومی و حل تمرین می باشد و در راستای بهبود پایه ریاضی می تواند بسیار مفید باشد.

تدریس خصوصی ریاضی دهم رشته تجربی و ریاضی

تدریس خصوصی ریاضی (1) برای دانش آموزان رشته های ریاضی و تجربی پایه دهم می باشد. تدریس خصوصی ریاضی دهم تجربی و ریاضی شامل مباحثی همچون مجموعه، الگو، دنباله، مثلثات، توان های گویا و عبارت های جبری، معادله ها و نامعادله ها، تابع، آمار و احتمال می باشد که به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود.
کلاس خصوصی حل تمرین ریاضی و نمونه سوالات امتحانی ریاضی دهم به منظور کسب آمادگی بیشتر در امتحانات این پایه و همچنین بررسی تست های مبحثی کنکور از کتاب ریاضی دهم، برای دانش آموزان برگزار می شود.

تدریس خصوصی ریاضی دهم رشته انسانی

کتاب ریاضی (1) رشته انسانی شامل دو بخش ریاضی و آمار می باشد و تدریس خصوصی ریاضی دهم انسانی شامل مباحث عبارت های جبری، معادله درجه دوم، تابع و آمار توسط معلم می باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.


کلاس کنکور
تدریس خصوصی
انتخاب رشته کنکور ریاضی فیزیک
برگزیدگان المپیاد بین المللی علمی دانشجویی معرفی شدند
         
بالا