سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها

گروه مشاوره تحصیلی و آموزشی ره استاد با استعانت از خداوند متعال و در راستای ارتقاء سطح علمی دانش آموزان عزیز اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی به صورت اعزام دبیر و معلم خصوصی در تهران و همچنین برگزاری کلاس خصوصی در تمامی دروس و کلیه مقاطع تحصیلی می نماید. امید است با انجام این مهم دانش آموزان عزیز با صرف وقت و هزینه کمتر از امکانات آموزشی مناسبی بهره مند شوند.

بسته های آموزشی و مشاوره ای تدریس خصوصی و نیمه خصوصی

این مجموعه درنظر دارد همچون سال های گذشته برای سال تحصیلی جاری (98-97) نیز اقدام به تدوین بسته های آموزشی و مشاوره ای تدریس خصوصی و نیمه خصوصی مطابق با جدید ترین تغییرات آموزشی کتاب های درسی و با به کارگیری آخرین تجربیات اساتید مجرب و بهره مندی از به روز ترین متدها و بهترین کادر آموزشی و مشاوره ای نماید.

بسته های آموزشی و مشاوره ای زیر برای عموم دانش آموزان مناسب می باشد اما برای دانش آموزانی که به طور اخص قصد شرکت در آزمون هایی چون کنکور سراسری و یا ورودی مدارس برتر یا سایر آزمون های خاص را دارند سعی شده به لحاظ اهمیت هریک از این آزمون ها، بخش های مجزایی با محتوای متناسب با هر آزمون برای دانش آموزان عزیز در نظر گرفته شود که میتوانید در منوی خدمات آموزشی آن را بیایید.

 بسته های آموزشی و مشاوره ای

موارد آموزشی و مشاوره ای تدریس خصوصی و نیمه خصوصی عادی برتر ویژه
 پیگیری آموزشی  ------  یک بار در ماه  روزانه
 مشاوره تحصیلی حضوری  یک بار در ماه  یک بار در ماه  یک بار در هفته
 مشاوره تحصیلی تلفنی  ------  یک بار در هفته  یک بار در هفته
 مشاوره فردی  ------  یک بار در ماه  یک بار در ماه
 آزمون های استعداد یابی وهدایت تحصیلی  ------  یک بار در طول دوره  یک بار در طول دوره
 تدریس خصوصی دروس  کادر خوب  کادر برتر  کادر ویژه
 آزمون های آموزشی مبحثی منظم در طول دوره  ------  یک بار در ماه  یک بار در هفته

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی کلاس های آموزشی و جلسات مشاوره ای می توانید هم اکنون با شماره 26703342 تماس حاصل فرمایید ویا نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید تا همکاران ما در گروه ره استاد در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

تدریس خصوصی پایه اول تا دوازدهم (پیش دانشگاهی)

استفاده از معلم خصوصی برای دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف می تواند باعث بهبود بازدهی آموزشی، صرفه جویی در وقت و در نهایت حصول نتیجه بهتر شود.

کلاس خصوصی می تواند موجب پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در تمامی پایه ها شود و به آموزش مفهومی دروس بسیار کمک نماید.

تدریس خصوصی دروس مقطع دبستان (دوره ابتدایی)

دروس مقطع دبستان به لحاظ اینکه پایه تحصیلی و آموزشی دانش آموزان را شکل می دهد از اهمیت بالایی برخوردار است.
به منظور بهبود سطح کیفی آموزش، تدریس به صورت کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی در کنار ابزار های کمک آموزشی برای دانش آموزان دوره ابتدایی در نظر گرفته شده است.

تدریس خصوصی پایه اول دبستان (اول ابتدایی)

با توجه به اهمیت پایه اول و به منظور آموزش مفهومی و هرچه بهتر دروس اول دبستان کلاس های آموزشی پایه اول ابتدایی به صورت کلاس خصوصی ریاضی اول دبستان، فارسی اول دبستان و علوم اول دبستان برگزار می شود.

تدریس خصوصی فارسی اول ابتدایی

این دوره آموزشی شامل تدریس خصوصی و نیمه خصوصی الفبای فارسی و آموزش کتاب فارسی اول دبستان، آشنایی با مهارت خواندن و نوشتن و املای فارسی ویژه دانش آموزان سال اول ابتدایی و پیش دبستان می باشد که قصد آمادگی برای ورود به مقطع ابتدایی را دارند.
این دوره به صورت تدریس خصوصی و نیمه خصوصی فارسی اول ابتدایی همراه با کارگاه های کمک آموزشی برگزار می شود که موجب فراگیری هرچه بیشتر و بهتر مفاهیم آموزشی توسط دانش آموز می شود.
این دوره ها شامل آموزش مفهومی، حل تمرین، آزمون های مبحثی، حل نمونه سوالات امتحانی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی ریاضی اول ابتدایی

کتاب ریاضی اول ابتدایی به عنوان یک کتاب پایه در درس ریاضی دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است. این کتاب در 25 فصل تدوین شده است.
این دوره آموزشی به صورت تدریس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی اول ابتدایی است که سعی شده با کمک ابزارهای کمک آموزشی دوره ای مفیدتر برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی باشد.
کلاس ریاضی اول دبستان برای کودکان پیش دبستان که قصد آموزش مقدماتی ریاضی را به منظور کسب آمادگی برای ورود به مقطع ابتدایی را دارند، می تواند بسیار مفید باشد.
در ایام امتحانات، کلاس حل تمرین ریاضی و نمونه سوالات ریاضی اول دبستان به منظور کسب آمادگی بیشتر در امتحانات دی ماه و خرداد ماه برای دانش آموزان برگزار می شود.

تدریس خصوصی علوم اول ابتدایی

کتاب علوم اول دبستان در 14 بخش تدوین شده است. آموزش مفهومی علوم اول دبستان می تواند با کمک انجام آزمایشات متنوع و گوناگون در راستای مطالب این کتاب میسر شود.
کلاس آموزش علوم اول ابتدایی به صورت تدریس خصوصی و نیمه خصوصی می تواند برای حصول بهترین نتیجه برای دانش آموزان بسیار مفید باشد.

تدریس خصوصی پایه دوم دبستان

شامل کلاس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی، فارسی دوم ابتدایی و علوم دوم ابتدایی می باشد. این دوره ها شامل آموزش مفهومی، حل تمرین، آزمون های مبحثی، حل نمونه سوالات امتحانی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی فارسی دوم ابتدایی

کتاب فارسی دوم دبستان شامل 7 فصل می باشد و در این دوره آموزشی به تدریس تمامی فصول کتاب فارسی دوم دبستان پرداخته خواهد شد.
آموزش و تدریس فارسی دوم ابتدایی در قالب کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی کتاب فارسی دوم ابتدایی همراه با کارگاه روخوانی خواهد بود و سعی شده در راستای بهبود کیفیت آموزش در این دوره از کتاب ها و ابزار های کمک آموزشی مناسب استفاده شود.

تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی

کتاب ریاضی دوم دبستان دارای 8 فصل می باشد. آموزش ریاضی دوم دبستان شامل مباحث عدد و رقم، جمع و تفریق اعداد دو رقمی، اشکال هندسی، عدد های سه رقمی، اندازه گیری، جمع و تفریق اعداد سه رقمی، کسر و احتمال، آمار و نمودار می باشد.
دوره آموزش ریاضی دوم ابتدایی به صورت تدریس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی دوم دبستان می باشد که با کمک ابزار های کمک آموزشی به دانش آموز آموزش داده می شود.
در ایام امتحانات، کلاس حل تمرین ریاضی و نمونه سوالات ریاضی دوم دبستان به منظور کسب آمادگی بیشتر در امتحانات دی ماه و خرداد ماه برای دانش آموزان برگزار می شود.

تدریس خصوصی علوم دوم ابتدایی

کتاب علوم دوم دبستان شامل 14 بخش است. کلاس علوم دوم دبستان شامل تدریس خصوصی و نیمه خصوصی علوم دوم ابتدایی می باشد. با توجه به مفهومی بودن دروس کتاب علوم سعی می شود در این دوره آموزشی از آزمایشات مرتبط و مناسب بهره برده شود.
برگزاری دوره ها به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی این امکان را می دهد تا زمان بیشتری صرف تبیین مباحث آموزشی گردد.

تدریس خصوصی پایه سوم دبستان

شامل برگزاری کلاس خصوصی ریاضی سوم دبستان، فارسی سوم دبستان و علوم سوم دبستان می باشد. این دوره ها شامل آموزش مفهومی، حل تمرین، آزمون های مبحثی، حل نمونه سوالات امتحانی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی فارسی سوم ابتدایی

کتاب فارسی سوم دبستان شامل 17 درس در قالب 7 فصل می باشد. کلاس آموزش فارسی دوم دبستان شامل آموزش کلیه مطالب این کتاب به صورت تدریس خصوصی و نیمه خصوصی فارسی دوم دبستان می باشد.
روخوانی، روان خوانی، املا و پرسش و پاسخ بخشی از موارد آموزشی در کلاس خصوصی و نیمه خصوصی این دوره می باشد.

تدریس خصوصی ریاضی سوم ابتدایی

کتاب ریاضی سوم دبستان شامل 8 فصل می باشد. آموزش ریاضی سوم دبستان شامل مباحث الگو ها، اعداد چهار رقمی، عدد های کسری، ضرب و تقسیم، محیط و مساحت، جمع و تفریق، آمار و احتمال و ضرب اعداد می باشد.
دوره آموزش ریاضی سوم ابتدایی به صورت تدریس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی سوم دبستان می باشد. با توجه به اهمیت مباحث در این کتاب و کاربرد گسترده مطالب در سال های بعد، آموزش مفهومی دروس ریاضی سوم ابتدایی از اهمیت بالایی برخوردار است.
مباحث کلاس خصوصی و نیمه خصوصی این دوره آموزشی شامل آموزش مفهومی دروس، حل تمرین، امتحانات مبحثی و رفع اشکال نهایی می باشد.
در ایام امتحانات، کلاس حل تمرین ریاضی و نمونه سوالات ریاضی سوم دبستان به منظور کسب آمادگی بیشتر در امتحانات دی ماه و خرداد ماه برای دانش آموزان برگزار می شود.

تدریس خصوصی علوم سوم ابتدایی

کتاب علوم سوم دبستان شامل 14 بخش می باشد. دوره آموزش کتاب علوم سوم دبستان شامل کلاس خصوصی و نیمه خصوصی کتاب علوم سوم ابتدایی به همراه انجام آزمایشات مرتبط در هر درس می باشد.

تدریس خصوصی پایه چهارم دبستان:

این دوره به صورت کلاس خصوصی ریاضی چهارم دبستان، فارسی چهارم دبستان و علوم چهارم دبستان برگزار می شود. این دوره ها شامل آموزش و تدریس مفهومی، حل تمرین، آزمون های مبحثی، حل نمونه سوالات امتحانی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی فارسی چهارم ابتدایی

فارسی چهارم دبستان شامل 17 درس در قالب 7 فصل می باشد. آموزش و تدریس فارسی چهارم دبستان به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی کلیه مباحث این کتاب می باشد و شامل روخوانی و روان خوانی، پرسش و پاسخ، املای فارسی و نگارش می باشد.

تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی

کتاب ریاضی چهارم ابتدایی شامل 7 فصل می باشد. آموزش ریاضی چهارم ابتدایی شامل درس هایی از مباحث اعداد و الگو ها، کسر، ضرب و تقسیم، اندازه گیری، اعداد مخلوط و اعشاری، شکل های هندسی، آمار و احتمال می باشد.
دوره آموزش مفهومی ریاضی چهارم ابتدایی شامل تدریس در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی چهارم دبستان می باشد که به آموزش مفهومی کلیه دروس این کتاب به همراه حل نمونه سوال ریاضی و تمرینات اضافه، آزمون های مبحثی و رفع اشکال می پردازد.
در ایام امتحانات، کلاس حل تمرین ریاضی و نمونه سوالات ریاضی چهارم دبستان به منظور کسب آمادگی بیشتر در امتحانات دی ماه و خرداد ماه برای دانش آموزان برگزار می شود.

تدریس خصوصی علوم چهارم ابتدایی

کتاب علوم چهارم دبستان شامل 13 درس می باشد. دروس این کتاب شامل دروس مهمی است که در کنار آموزش و تدریس کتاب علوم، نیاز است تا دانش آموز با انجام آزمایشات مرتبط و مشاهده دقیق پی به مفاهیم این کتاب ببرد.
دوره آموزش و تدریس علوم چهارم ابتدایی شامل تدریس مفهومی، انجام آزمایشات مرتبط و پرسش و پاسخ می باشد که در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی برای دانش آموزان تبیین می شود.

تدریس خصوصی پایه پنجم دبستان:

در این دوره کلاس های خصوصی ریاضی پنجم دبستان، فارسی پنجم دبستان و علوم پنجم دبستان برگزار می شود. این دوره شامل آموزش و تدریس مفهومی، حل تمرین، آزمون های مبحثی، حل نمونه سوالات امتحانی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی فارسی پنجم ابتدایی

کتاب فارسی پنجم ابتدایی شامل 17 درس در قالب 6 فصل می باشد. آموزش و تدریس فارسی پنجم دبستان به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی کلیه مباحث این کتاب می باشد و شامل روخوانی و روان خوانی، پرسش و پاسخ، املای فارسی و نگارش می باشد.

تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی

کتاب ریاضی پنجم دبستان شامل 7 فصل می باشد. آموزش ریاضی پنجم دبستان شامل مباحث عدد نویسی و الگو ها، کسر، نسبت تناسب و درصد، تقارن و چند ضلعی ها، عدد های اعشاری، اندازه گیری، آمار و احتمال در این کتاب مطرح شده است.
آموزش و تدریس مفهومی ریاضی پنجم دبستان در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی و با کمک ابزار های کمک آموزشی بوده و شامل آموزش مفهومی کلیه دروس این کتاب به همراه حل نمونه سوال ریاضی و تمرینات اضافه، آزمون های مبحثی و رفع اشکال خواهد بود.
کلاس حل تمرین ریاضی و نمونه سوالات ریاضی چهارم دبستان به منظور کسب آمادگی بیشتر در امتحانات پایه پنجم دانش آموزان برگزار می شود.

تدریس خصوصی علوم پنجم ابتدایی

کتاب علوم پنجم ابتدایی شامل 12 درس می باشد و به بیان مطالبی در مورد موضوعاتی همچون ماده و تغییرات آن، بدن انسان، زمین و گیاهان و ... می پردازد.
انجام آزمایش و مشاهده دقیق و بیان مفاهیم کتاب علوم پنجم ابتدایی به دانش آموزان کمک می کند تا به درک بهتری از مباحث این کتاب دست پیدا کنند.
دوره آموزش و تدریس علوم پنجم ابتدایی شامل تدریس مفهومی، انجام آزمایشات مرتبط و پرسش و پاسخ می باشد که در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی برای دانش آموزان تبیین می شود.

تدریس خصوصی پایه ششم دبستان:

پایه ششم دبستان به لحاظ اینکه آخرین پایه در دوره ابتدایی است و دانش آموزان در این مقطع باید خود را آماده ورود به دوره متوسطه نمایند، از اهمیت بالایی برخوردار است.
بسیاری از دانش آموزان پایه ششم قصد شرکت در آزمون تیزهوشان برای ورد به پایه هفتم را دارند. گروه آموزشی ره استاد برای این دسته از دانش آموزان کلاس تیزهوشان برگزار می کند.
دوره آموزشی پایه ششم ابتدایی به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی دروس ریاضی، علوم و فارسی ششم برای دانش آموزان برگزار می شود که شامل آموزش مفهومی ریاضی ششم دبستان، کارگاه هوش و ریاضی ویژه آمادگی آزمون های ورودی، حل نمونه سوالات ریاضی ششم جهت آمادگی امتحانات و آزمون های مبحثی می باشد.

تدریس خصوصی فارسی ششم ابتدایی

کتاب فارسی ششم ابتدایی شامل 17 درس می باشد. دوره آموزش و تدریس فارسی ششم ابتدایی به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی فارسی ششم است و شامل نگارش، املا، روخوانی و روان خوانی، آموزش مقدماتی دستور زبان و پرسش و پاسخ می باشد.

تدریس خصوصی ریاضی ششم ابتدایی

کتاب ریاضی ششم ابتدایی به عنوان کتابی که به دوره و جمع بندی مطالب ریاضی اول تا پنجم دبستان می پردازد بسیار مهم است.
آموزش مفهومی کتاب ریاضی ششم برای دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون های ورودی مدارس برتر را دارند و یا می خواهند مقطع متوسطه را با آمادگیی مطلوبی آغاز کنند، از اهمیت بالایی برخوردار است.
دوره آموزشی و تدریس خصوصی ریاضی ششم ابتدایی به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی برگزار شده شامل آموزش مفهومی ریاضی، حل تمرین، آزمون های مبحثی و رفع اشکال می باشد.
در این دوره حل نمونه سوالات امتحانی ریاضی ششم به منظور آمادگی امتحانات نهایی پایه ششم و همچنین نمونه سوالات ریاضی آزمون های ورودی مدارس برتر برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

تدریس خصوصی علوم ششم ابتدایی

کتاب علوم ششم ابتدایی شامل 14 درس می باشد که مباحثی همچون نیرو و انرژی، ساختار زمین، گیاهان و جنگل ها و ...را در بر می گیرد.
دوره آموزشی و تدریس علوم ششم ابتدایی شامل آموزش مفهومی این کتاب همراه با انجام آزمایشات مرتبط در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی می باشد.

تدریس خصوصی دروس مقطع متوسطه اول

دانش آموزان با ورود از مقطع ابتدایی به متوسطه اول، با سطح پیچیدگی بیشتری در دروس این مقطع مواجه می شوند. کلاس های آموزشی، کمک درسی و تقویتی به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی در این مقطع برای برطرف کردن ضعف های دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است و در فهم عمیق تر مطالب به آنها کمک می نماید.

تدریس خصوصی پایه هفتم

از جمله دروس پایه هفتم متوسطه می توان به ریاضی هفتم، فارسی، علوم،پیام های آسمانی و ... اشاره کرد.
دروس ریاضی و علوم در مقطع متوسطه اول به عنوان پایه دروس متوسطه دوم هستند و از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

تدریس خصوصی فارسی هفتم

کتاب فارسی هفتم متوسطه در 6 فصل و 17 درس تنظیم شده که شامل بخش هایی همچون ادبیات بومی و ادبیات جهان و ... می باشد.
آموزش واژه گان و همچنین نکاتی از دستور زبان و تسلط بیشتر بر متون ادبی از مهمترین ویژگی های این کتاب است.
کلاس خصوصی و نیمه خصوصی فارسی هفتم شامل املا، نگارش، دستور زبان، روخوانی و روان خوانی می باشد.

تدریس خصوصی ریاضی هفتم

کتاب ریاضی هفتم متوسطه در 9 بخش می باشد. آموزش ریاضی هفتم شامل مباحث راهبرد های حل مساله، عدد های صحیح، جبر و معادله، هندسه و استدلال، شمارنده ها و اعداد اول، سطح و حجم، توان و جذر، بردار و مختصات و آمار و احتمال می باشد.
دوره تدریس خصوصی ریاضی هفتم در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی، حل تمرین، امتحانات مبحثی و رفع اشکال می باشد.
در این دوره حل نمونه سوالات امتحانی ریاضی هفتم برای آمادگی دانش آموزان برای امتحانات پایه هفتم نیز در نظر گرفته شده است.

تدریس خصوصی علوم هفتم

کتاب علوم پایه هفتم شامل 5 بخش و 15 فصل می باشد. این کتاب به بیان مباحثی همچون اندازه گیری و ابزار های آن، اتم، آب و معادن، انرژی و بدن انسان پرداخته است.
دوره تدریس خصوصی علوم هفتم در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی آموزش مفهومی علوم، حل تمرین، انجام آزمایشات مرتبط جهت فهم بهتر مطالب، امتحانات مبحثی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم

کتاب انگلیسی پایه هفتم شامل 8 درس می باشد. این کتاب اولین کتاب زبان در مقطع متوسطه می باشد و آموزش مفهومی آن برای دانش آموزان مهم می باشد.
دوره تدریس خصوصی زبان هفتم در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی آموزش مفهومی زبان، مکالمه، آموزش قواعد زبان انگلیسی، امتحانات مبحثی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی عربی هفتم

آموزش عربی هفتم به عنوان اولین کتاب عربی بسیار مهم می باشد. کتاب عربی هفتم شامل 12 درس می باشد.
تدریس خصوصی عربی هفتم در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی عربی می باشد و شامل آموزش لغات عربی به همراه معانی لغات، ترجمه و آموزش قواعد و دستور زبان عربی می باشد.

تدریس خصوصی پایه هشتم:

از جمله دروس پایه هشتم متوسطه می توان به ریاضی هشتم، فارسی، علوم،زبان و ... اشاره کرد.

تدریس خصوصی فارسی هشتم

کتاب فارسی هشتم شامل 6 فصل و 17 درس می باشد. بخش هایی از این کتاب شامل ادبیات بومی، ادبیات جهان، اسلام و انقلاب اسلامی و ... می باشد.
 دوره تدریس خصوصی فارسی هشتم به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی فارسی هشتم شامل املا، نگارش، دستور زبان، روخوانی و روان خوانی می باشد.

تدریس خصوصی ریاضی هشتم

کتاب ریاضی هشتم شامل 9 می باشد. آموزش ریاضی هشتم شامل مباحث عدد های صحیح و گویا، عدد های اول، چند ضلعی ها، جبر و معادله، بردار و مختصات، مثلث، توان و جذر، آمار و احتمال و دایره می باشد.
دوره تدریس خصوصی ریاضی هشتم در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی، حل تمرین، امتحانات مبحثی و رفع اشکال می باشد.
کلاس حل تمرین ریاضی و نمونه سوالات امتحانی ریاضی هشتم به منظور کسب آمادگی بیشتر در امتحانات پایه هشتم برای دانش آموزان برگزار می شود.

تدریس خصوصی علوم هشتم

کتاب علوم هشتم دارای 15 فصل می باشد که شامل مخلوط ها، اتم، سیستم عصبی حرکتی و هورمون های بدن، الکتریسیته و مغناطیس، سنگ ها و کانی ها و نور می باشد.
دوره تدریس خصوصی علوم هشتم در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی آموزش مفهومی علوم، حل تمرین، انجام آزمایشات مرتبط جهت فهم بهتر مطالب، امتحانات مبحثی از کتاب درسی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم

کتاب زبان انگلیسی هشتم شامل 7 درس می باشد.
دوره تدریس خصوصی زبان هشتم در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی آموزش مفهومی زبان، مکالمه، آموزش قواعد زبان انگلیسی، امتحانات مبحثی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی عربی هشتم

آموزش عربی هشتم شامل آموزش قواعد عربی، لغات، ترجمه و ... می باشد. کتاب عربی هشتم شامل 10 درس می باشد.
تدریس خصوصی عربی هشتم در قالب کلاس خصوصی آموزش عربی برگزار می شود.

تدریس خصوصی پایه نهم

پایه نهم متوسطه به عنوان آخرین پایه در مقطع متوسطه اول از اهمیت بالایی برخوردار است و دانش آموزان برای آمادگی امتحانات نهایی و آزمون های ورودی پایه دهم و ورود به مقطع متوسطه دوم آماده می شوند.

بسیاری از دانش آموزان پایه نهم قصد شرکت در آزمون های سمپاد پایه دهم را دارند که این گروه آموزشی برای این دسته از دانش آموزان اقدام به برگزاری کلاس تیزهوشان نهم به دهم می نماید
تدریس مفهومی دروس پایه نهم در قالب تدریس خصوصی این دروس می تواند کمک مفیدی برای برای دانش آموزان باشد.

تدریس خصوصی فارسی نهم

کتاب فارسی نهم شامل 6 فصل می باشد. این کتاب شامل بخش هایی همچون ادبیات ایران وجهان، نام ها و یاد ها و ... می باشد.
دوره تدریس خصوصی فارسی نهم به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی فارسی هشتم شامل املا، نگارش، دستور زبان، روخوانی و روان خوانی و پرسش و پاسخ می باشد.

تدریس خصوصی ریاضی نهم

کتاب ریاضی نهم شامل 8 فصل می باشد. آموزش ریاضی نهم شامل مباحث مجموعه ها، عدد های حقیقی، استدلال و اثبات در هندسه، توان و ریشه، عبارت های جبری، خط و معادله های خطی، عبارت های گویا، حجم و مساحت می باشد.
دوره تدریس خصوصی ریاضی نهم در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی، حل تمرین، امتحانات مبحثی، نکته و تست و حل تست های ریاضی نهم به منظور آمادگی آزمون های ورودی و تیزهوشان و رفع اشکال می باشد.
کلاس حل تمرین ریاضی و نمونه سوالات امتحانی ریاضی نهم به منظور کسب آمادگی بیشتر در امتحانات نهایی برای دانش آموزان برگزار می شود.

تدریس خصوصی علوم نهم

کتاب علوم نهم شامل 15 فصل می باشد. آموزش علوم نهم شامل مباحث مواد و اتم ها، نیرو و حرکت، زمین و ساخت ورقه ای، فشار، ماشین ها، فضا و دنیای گیاهان و جانوران می باشد.
دوره تدریس خصوصی علوم نهم در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی آموزش مفهومی علوم، حل تمرین، انجام آزمایشات مرتبط جهت فهم بهتر مطالب، امتحانات مبحثی، پرسش و پاسخ و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی نهم

کتاب زبان انگلیسی نهم شامل 6 درس می باشد.
دوره تدریس خصوصی زبان نهم در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی آموزش مفهومی زبان، مکالمه، آموزش لغات، مهارت خواندن و نوشتن، آموزش قواعد زبان انگلیسی، امتحانات مبحثی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی عربی نهم

کتاب عربی نهم شامل... فصل می باشد.
تدریس خصوصی عربی نهم شامل تدریس مباحثی همچون....... می باشد که در قالب کلاس خصوصی ونیمه خصوصی عربی به آن پرداخته می شود.

تدریس خصوصی دروس مقطع متوسطه دوم

مقطع متوسطه دوم شامل رشته های مختلفی همچون علوم تجربی، ریاضی و انسانی و ... می باشد. با توجه به اینکه کتاب های این مقطع منبع آزمون کنکور سراسری می باشد، از اهمیت خاصی برای دانش آموزان برخوردار است.
دوره های آموزشی به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی می تواند راهکاری مناسب برای رفع ضعف های آموزشی در دروس این مقطع باشد.

تدریس خصوصی پایه دهم:

اولین پایه در مقطع دوم متوسطه، پایه دهم می باشد. در این پایه دروس جدیدی وارد ساختار آموزشی می شود و به لحاظ اینکه منبع طرح سوالات کنکور می باشد، بسیار اهمیت دارد.

تدریس خصوصی فارسی (1) پایه دهم

کتاب فارسی دهم در رشته های ریاضی، تجربی، انسانی و علوم و معارف اسلامی پایه دهم پیرامون مباحثی همچون ادبیات تعلیمی، ادبیات غنایی، ادبیات پایداری، ادبیات حماسی، ادبیات داستانی و ادبیات جهان آموزش داده می شود.
تدریس خصوصی فارسی (1) به صورت کلاس خصوصی این کتاب در قالب آموزش دستور زبان فارسی، شعر و نثر فارسی، لغات و معانی و... می باشد.
تدریس خصوصی علوم و فنون عربی (1) پایه دهم رشته انسانی و معارف اسلامی
تدریس خصوصی این کتاب شامل آموزش مباحثی همچون ادبیات و سبک شناسی، موسیقی شعر، زیبایی شناسی و ... می باشد که در قالب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی برای دانش آموزان برگزار می شود.

تدریس خصوصی ریاضی (1)  پایه دهم رشته ریاضی و تجربی

کتاب ریاضی (1) در رشته های ریاضی و تجربی پایه دهم آموزش داده می شود. تدریس خصوصی ریاضی دهم شامل مباحثی همچون مجموعه، الگو، دنباله، مثلثات، توان های گویا و عبارت های جبری، معادله ها و نامعادله ها، تابع، آمار و احتمال می باشد که به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود.
کلاس حل تمرین ریاضی و نمونه سوالات امتحانی ریاضی دهم به منظور کسب آمادگی بیشتر در امتحانات این پایه و همچنین بررسی تست های مبحثی کنکور از کتاب ریاضی دهم، برای دانش آموزان برگزار می شود.

تدریس خصوصی ریاضی و آمار (1) پایه دهم رشته انسانی و معارف اسلامی

کتاب ریاضی و آمار شامل 5 فصل می باشد. تدریس خصوصی ریاضی و آمار (1) شامل مباحثی همچون عبارت های جبری، معادله درجه دوم، تابع، کار با داده های آماری و نمایش داده ها می باشد که به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی برای دانش آموزان این پایه برگزار می شود.
کلاس حل تمرین ریاضی و آمار (1) و نمونه سوالات امتحانی ریاضی و آمار به منظور کسب آمادگی بیشتر در امتحان ریاضی پایه دهم رشته انسانی و همچنین بررسی تست های مبحثی کنکور از این کتاب، برای دانش آموزان برگزار می شود.

تدریس خصوصی هندسه (1) پایه دهم رشته ریاضی

کتاب هندسه (1) پایه دهم رشته ریاضی شامل 5 فصل می باشد که مباحثی همچون ترسیم های هندسی و استدلال، قضیه تالس و کاربرد ها، چندضلعی ها، مساحت ها و تجسم فضایی را در بر می گیرد.
تدریس خصوصی هندسه (1) شامل آموزش مفاهیم کتاب به همراه حل نمونه سوالات و تست های مرتبط و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی فیزیک (1) پایه دهم رشته ریاضی

کتاب فیزیک (1) رشته ریاضی در 5 فصل تدوین شده است. تدریس خصوصی فیزیک (1) شامل آموزش مباحث اندازه گیری، انرژی و توان، ویژگی های فیزیکی مواد، دما و گرما و ترمودینامیک به صورت کلاس خصوصی و نیمه خصوصی می باشد.
در کلاس حل تمرین فیزیک (1)، نمونه سوالات و تست های کنکور مبحثی از این کتاب بررسی و رفع اشکال می شود.

تدریس خصوصی فیزیک (1) پایه دهم رشته تجربی

کتاب فیزیک (1) رشته تجربی شامل 4 قصل اندازه گیری، انرژی و توان، ویژگی های فیزیکی مواد، دما و گرما می باشد.
کلاس خصوصی فیزیک (1) شامل تدریس مفهومی فیزیک، حل نمونه سوالات فیزیک، آزمون های مبحثی، بررسی تست های فیزیک (1) در کنکور و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی شیمی (1) پایه دهم رشته ریاضی و تجربی

تدریس خصوصی شیمی (1) شامل 3 فصل می باشد که مباحث مرتبط با کیهان، گازها و آب را در بر می گیرد.
کلاس خصوصی شیمی (1) شامل آموزش مفهومی شیمی، حل نمونه سوالات شیمی، آزمون های مبحثی، بررسی تست های شیمی (1) و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی زیست شناسی (1) پایه دهم رشته تجربی

تدریس خصوصی زیست شناسی (1) شامل 7 فصل پیرامون مباحثی همچون زیست شناسی چیست؟، گوارش و جذب مواد، تبادلات گازی، گردش مواد در بدن، اسمزی و دفع مواد زاۀد، از یاخته تا گیاه و جذب و انتقال مواد در گیاهان می باشد.
کلاس خصوصی زیست شناسی (1) شامل آموزش مفهومی زیست شناسی، حل نمونه سوالات زیست سال دهم، آزمون های مبحثی، پرسش و پاسخ و بررسی تست های زیست (1) در کنکور و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی (1) پایه دهم

کتاب زبان دهم بین کلیه رشته های نظری و فنی و حرفه ای از جمله ریاضی و تجربی مشترک می باشد.
تدریس خصوصی زبان انگلیسی (1) شامل 4 درس می باشد و در کلاس خصوصی زبان به مهارت هایی همچون خواندن، نوشتن، گرامر زبان انگلیسی، لغات و مکالمه پرداخته می شود.

تدریس خصوصی عربی (1) پایه دهم رشته ریاضی و تجربی

کتاب عربی (1) پایه دهم بین کلیه رشته های فنی و حرفه ای، کاردانش و رشته های ریاضی و تجربی مشترک می باشد.
کلاس خصوصی عربی (1) شامل تدریس 8 درس این کتاب می باشد و شامل آموزش دستور زبان عربی، لغات و معانی متون، تجزیه و ترکیب و ... می باشد.

تدریس خصوصی عربی (1) پایه دهم رشته انسانی

کتاب عربی (1) پایه دهم رشته علوم انسانی شامل 8 درس می باشد.
کلاس خصوصی عربی (1) شامل آموزش دستور زبان عربی، لغات و معانی متون، تجزیه و ترکیب و ... ویژه علوم انسانی می باشد.

تدریس خصوصی جامعه شناسی (1) پایه دهم رشته انسانی و معارف اسلامی

این کتاب شامل 2 فصل جهان اجتماعی و هویت می باشد. کلاس خصوصی جامعه شناسی شامل مباحثی همچون تشریح جهان های اجتماعی، پیامد ها و ارزیابی آن و همچنین بررسی هویت فردی و اجتماعی و ... می باشد.

تدریس خصوصی منطق پایه دهم رشته انسانی و معارف اسلامی

این کتاب شامل 7 بخش و 10 درس می باشد. تدریس خصوصی منطق شامل مباحثی همچون آشنایی با منطق، آشنایی با استدلال، منطق کاربردی و ... می باشد.

تدریس خصوصی تاریخ (1) پایه دهم رشته انسانی

کلاس خصوصی این کتاب شامل تدریس مباحث تاریخ ایران و جهان در دو دوره باستان می باشد.

تدریس خصوصی پایه یازدهم:

با توجه به برگزاری امتحانات نهایی در پایه یازدهم و تاثیر این امتحانات در کنکور سراسری، آموزش مفهومی دروس پایه یازدهم از اهمیت بالایی برخوردار است و برگزاری کلاس های خصوصی در این مقطع می تواند کمک شایان ذکری به یادگیری بهتر دانش آموزان نماید.

تدریس خصوصی فارسی (2) پایه یازدهم

این کتاب شامل 8 فصل می باشد که ادبیات حماسی، داستانی، غنایی و پایداری بخشی از فصول این کتاب می باشد و به صورت مشترک برای دانش آموزان رشته های ریاضی، تجربی، انسانی و معارف اسلامی تدریس می شود.
کلاس خصوصی فارسی یازدهم شامل مباحثی همچون قواعد و دستور زبان، آموزش مفهوم و معانی لغات و متون این کتاب و... می باشد.
آمادگی برای کنکور و امتحانات نهایی از مهمترین اهداف این کلاس می باشد.

تدریس خصوصی علوم و فنون ادبی (2) پایه یازدهم رشته انسانی و معارف اسلامی

این کتاب شامل 4 فصل می باشد و ویژه دانش آموزان رشته علوم انسانی و معارف اسلامی است.
تدریس خصوصی این کتاب مباحثی همچون پایه های آوایی، تشبیه، سبک شناسی، مجاز و استعاره را شامل می شود.

تدریس خصوصی ریاضی (2)  پایه یازدهم رشته تجربی

تدریس خصوصی ریاضی (2) شامل 7 فصل و پیرامون مباحث هندسه تحلیلی و جبر، هندسه، تابع، مثلثات، توابع نمایی و لگاریتمی، حد و پیوستگی و آمار و احتمال می باشد.
بررسی نمونه سوالات امتحان نهایی و حل تست های کنکور مبحث به مبحث از این کتاب از اهداف مهم کلاس حل تمرین ریاضی (2) می باشد.

تدریس خصوصی حسابان (1)  پایه یازدهم رشته ریاضی

کلاس خصوصی و تدریس حسابان (1) شامل آموزش مباحث جبر و معادله، تابع، توابع نمایی و لگاریتمی، مثلثات و حد و پیوستگی از این کتاب می باشد.
کلاس حل تمرین حسابان (1) شامل حل نمونه سوالات امتحان نهایی و بررسی تست های مبحثی کنکور از این کتاب می باشد.

تدریس خصوصی آمار و احتمال  پایه یازدهم رشته ریاضی

کتاب آمار و احتمال پایه یازدهم شامل 4 فصل می باشد و کلاس خصوصی آمار و احتمال در ارتباط با مباحث منطق ریاضی، مجموعه ها و قوانین آنها، احتمال و آمار توصیفی و استنباطی می باشد.
حل نمونه سوالات امتحانات نهایی و تست های کنکور کتاب آمار و احتمال در کلاس حل تمرین انجام می شود.

تدریس خصوصی هندسه (2)  پایه یازدهم رشته ریاضی

کلاس خصوصی هندسه (2) شامل آموزش مفهومی هندسه، حل تست و تمرینات مبحثی امتحانی و کنکوری و رفع اشکال در موضوعات کلی این کتاب شامل دایره، تبدیلات هندسی و روابط طولی در مثلث می باشد.

تدریس خصوصی ریاضی و آمار (2)  پایه یازدهم رشته انسانی و معارف اسلامی

کلاس خصوصی درس ریاضی و آمار (2) شامل مباحث آشنایی با منطق و استدلال، تابع و آمار می باشد به حل نمونه سوالات امتحانی و تست های کنکور از این کتاب پرداخته می شود.

تدریس خصوصی فیزیک (2)  پایه یازدهم رشته ریاضی

تدریس فیزیک (2) شامل 4 فصل الکتریسیته ساکن، جریان های الکتریکی و مدار های جریان مستقیم، مغناطیس، القای الکترومغناطیس و جریان متناوب می باشد
کلاس خصوصی حل تمرین فیزیک (2) شامل آموزش مفهومی فیزیک پایه یازدهم، حل نمونه سوالات امتحان نهایی، بررسی تست های کنکور به صورت مبحثی و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی فیزیک (2)  پایه یازدهم رشته تجربی

کلاس فیزیک (2) رشته تجربی شامل مباحث الکتریسیته ساکن، جریان الکتریکی و مدار های جریان مستقیم، مغناطیس و القای الکترومغناطیس می باشد.
تدریس فیزیک (2) شامل آموزش مفهومی فیزیک پایه یازدهم، حل نمونه سوالات امتحان نهایی، نکته و تست و رفع اشکال می باشد.

تدریس خصوصی زیست شناسی (2)  پایه یازدهم رشته تجربی

این کتاب شامل 9 فصل می باشد و مباحثی همچون تنظیم عصبی، حواس، دستگاه حرکتی، تنظیم شیمیایی، ایمنی، تقسیم یاخته، تولید مثل، تولید مثل نهاندانگان و پاسخ گیاهان به محرک ها را در بر می گیرد.
کلاس خصوصی زیست (2) شامل آموزش مفهومی زیست، حل تمرین، نکته و تست کنکور مبحثی از کتاب زیست (2) و رفع اشکال این کتاب می باشد. در طول دوره برای تثبیت بهتر مطالب از آزمون های مبحثی استفاده می شود.

تدریس خصوصی شیمی (2)  پایه یازدهم رشته ریاضی و تجربی

کلاس خصوصی شیمی (2) شامل موضوعات عناصر و جدول تناوبی و رفتار اتم ها، آنتالپی، سرعت واکنش ها، پلیمر ها، الکل ها و اسید ها، اتر ها و پلی آمید ها می باشد.
تدریس شیمی (2) شامل آموزش مفهومی شیمی به همراه حل نمونه سوالات و تست های کنکور شیمی به صورت مبحث به مبحث و رفع اشکال نهایی می باشد.

تدریس خصوصی زمین شناسی پایه یازدهم رشته ریاضی و تجربی

کلاس خصوصی زمین شناسی شامل مباحثی از جمله آفرینش کیهان، منابع معدنی، منابع آب و خاک، زمین شناسی و سازه های مهندسی، زمین شناسی و سلامت، پویایی زمین و زمین شناسی ایران می باشد.
آموزش زمین شناسی یازدهم شامل تدریس مفهومی زمین شناسی، حل نمونه سوالات امتحانی و رفع اشکال می باشد.
تدریس خصوصی فلسفه پایه یازدهم رشته انسانی و معارف اسلامی
کلاس خصوصی کتاب فلسفه یازدهم شامل 2 بخش معنا و قلمرو فلسفه و نخستین فلسفه یونان می باشد که در آن به آموزش فلسفه و حل سوالات و نمونه سوالات فلسفه و رفع اشکال آنها پرداخته می شود.

تدریس خصوصی جامعه شناسی (2) پایه یازدهم رشته انسانی

این کتاب شامل 4 فصل می باشد که مباحثی همچون فرهنگ جهانی، فرهنگ معاصر غرب و نظام نوین جهانی، چالش های جهانی و بیداری اسلامی را در بر می گیرد.

تدریس خصوصی روان شناسی پایه یازدهم رشته انسانی و معارف اسلامی

کلاس خصوصی روان شناسی شامل 8 درس می باشد که موضوعاتی همچون روان شناسی و روان شناسی رشد، احساس و توجه و ادراک، حافظه و علل فراموشی، حل مساله، تصمیم گیری، انگیزه و نگرش و روان شناسی سلامت را در بر می گیرد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی (2) پایه یازدهم

آموزش کتاب زبان انگلیسی (2) برای رشته های ریاضی، انسانی، تجربی و معارف در پایه یازدهم می باشد.
کلاس خصوصی زبان انگلیسی مکالمه محور بوده و ضمن آشنایی با دستور زبان و لغات جدید این کتاب، روی مهارت خواندن و نوشتن به صورت گسترده کار می شود.

تدریس خصوصی عربی (2)  پایه یازدهم رشته علوم انسانی

آموزش عربی (2) رشته انسانی شامل 7 درس این کتاب می یاشد که مباحثی همچون قواعد، لغات، معانی متون، تجزیه و ترکیب، تست های عربی مبحثی و نمونه سوالات امتحانی را در بر می گیرد.

تدریس خصوصی عربی (2)  پایه یازدهم رشته ریاضی و تجربی

کتاب عربی (2) بین رشته های ریاضی و تجربی مشترک بوده و نقش پر اهمیتی در دروس عمومی کنکور سراسری رشته ریاضی و تجربی ایفا می کند.
کلاس خصوصی عربی شامل نمونه سوالات امتحانات نهایی و تست های کنکور درس عربی (2) می باشد.

تدریس خصوصی جغرافیا (2) پایه یازدهم رشته انسانی

این کتاب شامل مباحث نواحی طبیعی، نواحی انسانی و نواحی سیاسی می شود و ویژه دانش آموزان رشته علوم انسانی است.

تدریس خصوصی تاریخ (2) پایه یازدهم رشته انسانی

این کتاب شامل 4 فصل می باشد که مباحثی همچون تاریخ شناسی، ظهور اسلام، ایران از ورود اسلام تا پایان صفویه و اروپا در قرون وسطا و عصر جدید را در بر می گیرد.

تدریس خصوصی تاریخ معاصر ایران

این کتاب شامل 26 درس می باشد و برای دانش آموزان رشته های ریاضی، تجربی و فنی و حرفه ای تدریس می شود و مباحث دوره قاجار تا انقلاب اسلامی را در بر می گیرد.


ششم ابتدایی   نهم متوسطه   تدریس   تدریس خصوصی   آموزش   تیزهوشان   پیگیری آموزشی   کنکور   کلاس خصوصی   کلاس نیمه خصوصی   کلاس خصوصی آموزشی   کلاس خصوصی دروس   کلاس درس خصوصی   کلاس آموزشی   کلاس درس   کلاس خصوصی کنکور   کلاس خصوصی ریاضی   کلاس خصوصی علوم   کلاس خصوصی فیزیک   کلاس خصوصی شیمی   کلاس خصوصی زیست   کلاس خصوصی حسابان   کلاس خصوصی هندسه   کلاس خصوصی ادبیات   کلاس خصوصی فارسی   کلاس خصوصی عربی   کلاس خصوصی زبان   تدریس نیمه خصوصی   تدریس خصوصی ریاضی   تدریس خصوصی علوم   تدریس خصوصی فیزیک   تدریس خصوصی شیمی   تدریس خصوصی هندسه   تدریس خصوصی زیست   تدریس خصوصی زبان   تدریس خصوصی عربی   تدریس خصوصی ادبیات   تدریس خصوصی فارسی   تدریس خصوصی دروس   کلاس کنکور   کلاس آمادگی کنکور   اعزام دبیر   کلاس تیزهوشان   تیزهوشان ششم   تیزهوشان نهم   آزمون های آزمایشی   معلم خصوصی   پایه دهم   پایه نهم   آزمون‌ سراسری   پایه ششم   پایه هفتم   پایه هشتم   پایه یازدهم   پایه اول   پایه دوم   پایه سوم   پایه چهارم   پایه پنجم   پایه دوازدهم  

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پکیج های صفر تا صد کنکور
         
بالا