آزمون های واله

گروه آموزشی ره استاد آزمون های واله را در مقاطع ابتدایی و متوسطه برای پایه های اول تا دوازدهم به منظور آمادگی دانش آموزان جهت شرکت در آزمون های تیزهوشان، آزمون ورودی مدارس برتر و کنکور سراسری برگزار می نماید.
آزمون های آزمایشی واله شامل آزمون دلفین، آزمون آدم برفی و آزمون راه دانشجو می باشد.
ارزیابی عملکرد آموزشی دانش آموزان از اهداف مهم برگزاری آزمون های آزمایشی واله است. براساس یک ارزیابی دقیق می توان به نقاط ضعف و قوت دانش آموزان پی برد و براساس آن برنامه ریزی تحصیلی مطلوب تری را تدوین نمود.

آزمون های آدم برفی (ویژه عموم دانش آموزان)

آزمون های آدم برفی در سطح کتاب های درسی و کاملاً مطابق با بودجه بندی آموزش و پرورش می باشند. این آزمون ها برای دانش آموزان پایه اول تا ششم ابتدایی و هفتم تا نهم متوسطه با هدف کلی سنجش عملکرد دانش آموزان تهیه و تدوین شده است. به منظور بهبود میزان آمادگی دانش آموزان برای شرکت در آزمون تیزهوشان و مدارس برتر، 20 درصد از سؤالات دروس ادبیات فارسی، ریاضی و علوم تجربی، باز سطح بالاتری برخوردار هستند که شرکت کننده گان در آزمون آدم برفی می توانند برای پاسخ گویی به این سؤالات از مجموعه کتاب های واله به ویژه سری کتاب های آدم برفی و به روش استفاده نمایند.

آزمون های دلفین (آزمون ویژه تیزهوشان)

آزمون های دلفین برای دانش آموزان دارای استعداد برتر و در سطحی فراتر از کتب درسی و مطابق با استانداردهای مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان در پایه چهارم، پنجم و ششم ابتدایی و هفتم، هشتم و نهم متوسطه به جهت آمادگی دانش آموزان برای شرکت در آزمون های تیزهوشان پایه ششم و تیزهوشان پایه نهم و آزمون ورودی مدارس برتر تهیه و تدوین شده است. لازم به ذکر است به علت بالا بودن سطح سؤالات در آزمون دلفین، این آزمون ها جامعه ی آماری خاص و محدودی از دانش آموزان سراسر کشور را شامل می شوند و بالطبع عموم دانش آموزان نمی توانند در این آزمون ها شرکت نمایند.

شرکت کننده گان در آزمون های دلفین می توانند برای موفقیت بیش تر از کتاب های به روش و دلفین از مجموعه کتاب های واله استفاده نمایند.

آزمون های راه دانشجو (ویژه دانش آموزان متوسطه و داوطلبان کنکور سراسری)

آزمون های راه دانشجو ویژه دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دوره متوسطه دوم و داوطلبین شرکت در آزمون کنکور سراسری می باشد. این آزمون ها بر اساس استانداردهای کنکور سراسری تهیه و تدوین می شوند. بنابراین جهت طراحی سوال و گردآوری محتوای علمی این آزمون ها از مجرب ترین دبیران کشور استفاده شده است. جامعه آماری بالا و کارنامه کامل ارائه شده در کنکور آزمایشی واله نقش قابل توجهی در موفقیت و عملکرد داوطلبان خواهد داشت.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

         
بالا