سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
اعلام شرایط ثبت‌ نام برای دانش‌ آموزانی که هنوز ثبت‌ نام نکرده‌ اند

علی زرافشان در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه پایان مردادماه آخرین فرصت ثبت نام دانش آموزان بود و بیش از 11 میلیون نفر در این بازه زمانی ثبت نام کردند، اظهار کرد: برخی دانش آموزان در امتحانات خردادماه موفق به قبولی نشدند و با شرکت در امتحانات شهریورماه و پس از اعلام نتایج باید ثبت نام کنند.

وی افزود: هم اکنون ساماندهی کلاس های درس و معلمان و صدور ابلاغ فرهنگیان تا مهرماه در حال انجام است و کتاب های درسی دانش آموزان در شهریورماه و ابتدای مهر توزیع خواهد شد.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به هدایت تحصیلی دانش آموزان در پایه نهم عنوان کرد، این روند با تقسیم بندی دانش آموزان در گروه های مختلف و در تاریخ های تعیین شده انجام شد اما ممکن است برخی دانش آموزان تمایل به شرکت در رشته های دیگر را داشته باشند که باید در امتحان شهریورماه شرکت کنند و پس از اعلام نتایج در مدارس ثبت نام کنند.

وی در پایان عنوان کرد: اگرچه کار ثبت نام دانش آموزان در مدارس به پایان رسیده است اما برای آنهایی که در امتحانات خردادماه موفق به قبولی نشدند، دانش آموزانی که تمایل به شرکت در امتحان انتخاب رشته دارند و گروهی که بنا به دلایل مختلف موفق به ثبت نام نشده اند این روند ادامه خواهد داشت.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

         
بالا