سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
امکان انتخاب رشته مجدد کارشناسی دانشگاه آزاد از 30 مرداد

معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: امکان انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری متقاضی تحصیل در این دانشگاه در روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه فراهم شده است. علیرضا رهایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: باتوجه به تغییراتی که در برخی ظرفیت های پذیرش رشته های پزشکی ایجاد شده است بنابراین امکان انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری در این دانشگاه فراهم شده است.

وی افزود: این مهلت مجدد برای رشته های پزشکی و غیر پزشکی خواهد بود.

معاون آموشی دانشگاه آزاد عنوان کرد: باتوجه به هماهنگی های صورت گرفته با وزارت بهداشت و به دلیل تغییر افزایش ظرفیت برخی رشته های پزشکی و پذیرش برخی رشته ها برای بهمن ماه مهلت مجدد انتخاب رشته این دانشگاه در روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه فراهم شده است.

رهایی خاطرنشان کرد: همچنین تعداد زیادی از داوطلبان کنکور اعلام کردند که نتوانستند در انتخاب رشته این دانشگاه ثبت نام کنند بنابراین این مهلت مجدد تعیین شده است.

وی با اشاره به اطلاعیه وزارت علوم درخصوص تایید ۴ هزار و ۵۵۲ رشته محل کارشناسی این دانشگاه گفت: مجموع رشته های کارشناسی این دانشگاه با تفاوت عدد بسیار ناچیزی معادل رشته های فعال دانشگاه است بنابراین اختلافی درخصوص رشته محل های کاردانی و کارشناسی با وزارت علوم نداریم.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

         
بالا