سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
فراخوان نخستین دوره مسابقه «ایران من» ویژه کودکان

خستین دوره جشنواره مسابقه عکس، نقاشی و متون ادبی «ایران من» ویژه کودکان ۵ تا ۱۲ سال برگزار می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، نخستین دوره جشنواره مسابقه «ایران من» با محوریت (اتحاد ، امنیت ، آرامش) ویژه کودکان 5 تا 12 سال به همت موسسه کودکان هوشمند 17 شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش تبین اوضاع کشورمان برای کودکان و برشمردن اهمیت آرامش و امنیت حاکم بر کشور از اهداف این جشنواره عنوان شده است. در اطلاعیه روابط عمومی مسابقه ایران من آمده است که امروز محیط پیرامون میهن ما ایران سرشار از آشوب و ناامنی و جنگ است اما کشور عزیزمان از آرامش و امنیت مثال زدنی حتی در مقایسه با کشورهای پیشرفته جهان برخوردار است که دوست و دشمن به آن معترفند، این جشنواره بر آن است تا با توجه به اهمیت موضوع اتحاد، امنیت و آرامش ایران غیورمان، کودکان سراسر کشور را با این مقوله آشنا کند تا آنها هم سهمی هرچند کوچک در این جشن ملی ایفا کنند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره مسابقه «ایران من»، این رویداد فرهنگی و هنری در سه حوزه عکس ، نقاشی و متن ادبی برگزار و به برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره تا 7 شهریور ماه 1396 فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.festival.iranskids.com مراجه کنند یا از طریق شبکه تلگرام به نشانی festival_sk @ آثار خود را برای دبیرخانه جشنواره کودکان هوشمند ارسال کنند.

گفتنی است جوایز نخستین دوره مسابقه «ایران من» به ترتیب به نفر اول یک میلیون تومان جایزه نقدی و تندیس جشنواره، نفر دوم : هفتصد هزار تومان به همراه تندیس جشنواره و نفر سوم پانصد هزار تومان و تندیس جشنواره که به برگزیدگان اهدا می‌شود.

انتهای پیام/


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

         
بالا