سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
سنجش سلامت ۱۵ هزار نوآموز پیش‌دبستانی از شهریور 96

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: برنامه‌ریزی کرده‌ایم که امسال 15 هزار نوآموز پیش دبستانی را در پایگاه‌های سنجش سلامت پذیرش و بررسی کنیم و خانواده‌های متقاضی می‌توانند با مراجعه به پیش دبستانی که فرزند خود را در آنجا ثبت‌نام کرده‌اند برای سنجش سلامت متقاضی شوند.

کریمی با اشاره به اینکه نوآموزان از طریق مراکز پیش دبستانی، نوبت دهی و به پایگاه‌های سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی ارجاع داده می‌شوند، عنوان کرد: سال گذشته 7 هزار نوآموز پیش دبستانی را در پایگاه‌های سنجش سلامت بررسی کردیم.

وی افزود: در پایگاه‌های سنجش سلامت، نوآموزان از لحاظ سلامتی چشم، گوش، حلق و بینی، قد و وزن و آمادگی تحصیلی معاینه و در نهایت شناسنامه سلامت برای کودکان، صادر می‌شود ضمن اینکه این شناسنامه الزامی است و سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان هم‌اکنون در حال انجام است و پایگاه‌های سنجش سلامت تا شهریور ماه نوبت‌دهی می‌کنند.

به گفته ی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران پس از پایان کار سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان، کار سنجش نوآموزان پیش دبستانی آغاز خواهد شد و پیش‌بینی می‌کنیم این روند از شهریور ماه آغاز شود.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

         
بالا