سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
ثبت نام کنکور 98 آغاز شد

ثبت‌نام کنکور 98 از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد و داوطلبان متقاضی شرکت در رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد نیز باید برای ثبت‌نام کنکور اقدام کنند. ثبت‌نام برای آزمون سراسری سال 98 هم اکنون از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده است و داوطلبان از چهارشنبه 24 بهمن 97 تا روز پنجشنبه 2 اسفند 97 برای ثبت‌نام فرصت دارند.

داوطلبان متقاضی آزمون سراسری سال 98 برای پذیرش در رشته‌های با‌ آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم"شبانه"، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها، دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش برای ثبت‌نام اقدام کنند.

داوطلبان برای ثبت‌نام باید مبلغ 27 هزار و 500 تومان از طریق کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب به صورت اینترنتی پرداخت کنند و زمانی ثبت‌نام آنها تکمیل می‌شود که شماره پرونده 7 رقمی و کد پیگیری ثبت‌نام 16 رقمی را پرداخت کنند.

داوطلبانی که در خصوص اطلاعات سوابق تحصیلی با مشکل مواجه شوند "عدم مشاهده سوابق تحصیلی یا مغایرت در اطلاعات سوابق تحصیلی" لازم است به سایت آموزش و پرورش به نشانی www.dipcode.medu.ir مراجعه کنند.

آن دسته از داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند می‌توانند قبل از آغاز ثبت نام سریال علاقه‌مندی به مبلغ 13 هزار و 800 تومان را خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت‌نام وارد کنند.

داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی "ریاضی، تجربی و انسانی" علاقه‌مند به شرکت در گروه آموزشی هنر یا زبان‌های خارجه هستند برای هر کدام باید مبلغ 27 هزار و 500 تومان دیگر پرداخت کنند


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

برنامه ریزی تحصیلی
انتخاب رشته کنکور علوم انسانی
انتخاب رشته کنکور علوم تجربی
انتخاب رشته کنکور ریاضی فیزیک
         
بالا