سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
دریافت کارت کنکور سراسری سال 97 از سوم تیر ماه

کارت کنکور سراسری سال 97 تمامی داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجی از روز یکشنبه 3 تیر ماه 97 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

 داوطلبان آزمون سراسری 97 باید از تاریخ سوم تیرماه تا روز چهارشنبه 6 تیرماه 97 به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

 داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی متقاضی شدند باید علاوه بر دریافت پرینت کارت گروه آزمایشی اصلی نسبت به دریافت پرینت کارت گروه‌های آزمایشی دوم یا سوم نیز اقدام کنند.

تمام داوطلبان‌ متقاضی، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (16 رقمی) و نام و نام خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

اطلاعیه سازمان سنجش در این ارتباط فردا یکشنبه 27 خرداد 97 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است همچنین آزمون سراسری سال 97 در روزهای پنج شنبه و جمعه 7و 8 تیرماه 97 در 479 حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلاس کنکور
انتخاب رشته کنکور علوم انسانی
انتخاب رشته کنکور علوم تجربی
انتخاب رشته کنکور ریاضی فیزیک
         
بالا