سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
شروع ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی دانش آموزان دوره ابتدایی

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از نحوه توزیع و ثبت نام کتاب‌ های درسی و ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان کلاس دوم تا ششم ابتدایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حسین طلایی زواره درباره نحوه ثبت نام و توزیع کتاب‌های درسی اظهار کرد: امسال هم سامانه فروش اینترنتی کتاب‌های درسی فعال است و دانش‌آموزان کلاس دوم تا ششم ابتدایی می‌توانند از امروز وارد سامانه شوند و با وارد کردن کد دانش‌آموزی و سریال شناسنامه نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنند.همچنین کتاب‌های درسی دانش‌آموزان پایه یازدهم و دوازدهم شاخه فنی‌وحرفه‌ای و رشته معارف اسلامی به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد و سایت برای آنها از 29 اردیبهشت فعال می‌شود.

وی کمترین قیمت کتاب‌های درسی را مربوط به کلاس اول ابتدایی و 14400 تومان دانست و گفت: قیمت کتاب در سایر دوره‌های ابتدایی بدین ترتیب است: پایه دوم تا ششم، 15600، 20300،20400، 20900، 24700.

به گزارش تسنیم، ثبت سفارش و ثبت نام کتاب‌های درسی دانش‌آموزان کلاس اول دبستان، پایه دهم شاخه فنی‌ و حرفه‌ای و کار دانش و پایه دهم رشته معارف اسلامی نیز از 23 تیر آغاز می‌شود.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

         
بالا