سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
نحوه دریافت تک جلدی کتاب درسی هنرآموزان هنرستانی و دانش آموزان

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اشاره به اینکه کتاب‌های فنی‌ و حرفه‌ ای امکان خرید تک جلدی ندارند، گفت: معلمان هنرستان‌ ها می‌توانند از مناطق آموزش‌وپرورش بخواهند کتاب‌ها را به مدارس آنها ارسال کنند.

حسین طلایی زواره در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که برخی هنرآموزان هنرستان‌ ها از عدم امکان ثبت‌نام تک جلدی کتاب‌ های درسی گلایه دارند، علت این موضوع چیست؟ اظهار کرد: کتاب‌های فنی‌ و حرفه‌ای مشتریان بیرونی بسیاری دارد یعنی از دانشگاه علمی کاربردی و مراکز فنی‌ و حرفه‌ای متقاضیان بسیاری برای خرید این کتاب‌ها وجود دارد.

وی افزود: خرید گسترده کتاب‌ های فنی‌ و حرفه‌ای باعث می‌شود دانش‌ آموزان برای تهیه این کتاب‌ها با مشکل مواجه شوند برهمین اساس فروش تک جلدی کتاب‌های درسی فنی‌وحرفه‌ای را به دلیل اینکه احتمال ثبت تعداد زیادی سفارش وجود داشت، باز نکردیم.

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ ریزی آموزشی گفت: کتاب‌ های جدیدالتالیف شاخه فنی‌ و حرفه‌ای برای هر مدرسه‌ای که آن رشته‌ها را دارد، ارسال شده است و معلمان هنرستان‌ها می‌توانند از مناطق آموزش‌ و پرورش بخواهند کتاب‌ها را برایشان ارسال کنند.

طلایی زواره بیان کرد: دانش آموزانی که به صورت جهشی به پایه بالاتر می‌روند، تغییر رشته می‌دهند یا فقط به تعدادی از کتاب‌های درسی نیاز دارند، می‌توانند سفارش کتاب‌های درسی را از منوی "سفارش تک جلدی کتاب‌های درسی و بسته آموزشی" در سامانه https://www.irtextbook.com ثبت کنند تا از طریق شرکت پست به آن­ها تحویل شود.

وی یادآور شد: معلمان نیز می‌توانند سفارش کتاب‌های درسی و بسته‌های آموزشی مورد نیاز خود، را به همین روش ثبت کنند تا از طریق شرکت پست به آنها تحویل داده شود.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

         
بالا