سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
شرایط تکمیل ظرفیت دوره‌ های کارشناسی ارشد و دکتری سال 96 دانشگاه آزاد اعلام شد

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به دو هزار و ۲۰۰ ظرفیت خالی در دوره دکتری این دانشگاه شرایط تکمیل ظرفیت دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، امیررضا شاهانی درباره تکمیل ظرفیت دوره دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: داوطلبان می‌توانند حداکثر تا ساعت 24 روز جمعه در مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کنند.

وی افزود: تا 16 مهر نتایج تکمیل ظرفیت را اعلام خواهیم کرد تا پذیرفته شدگان برای ثبت‌نام اقدام کنند، اطلاعیه ثبت‌نام نیز فردا منتشر می‌شود.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت:‌ در دروه دکتری 2 هزار و 200 نفر ظرفیت خالی باقی مانده است و رشته‌هایی که ظرفیت آنها در دوره دکتری تکمیل شده است در بخش تکمیل ظرفیت وجود ندارند.

شاهانی بیان کرد: در جلسه‌ شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی که چهارشنبه گذشته برگزار شد، برای تکمیل ظرفیت دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا به دانشگاه آزاد مجوز دادند و علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام به سامانه www.azmoon.org مراجعه کنند.

وی با اشاره به این‌که علاقمندان می‌توانند در دکتری 20 و کارشناسی ارشد 100 رشته محل را انتخاب کنند، گفت:‌ در دوره دکتری دو هزار و 200 نفر ظرفیت باقی مانده است و افرادی می‌توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند که در دور اول مصاحبه شرکت کرده باشند و افراد صرفا در استانی که مصاحبه شده‌اند می‌‌توانند انتخاب رشته کنند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: در دوره کارشناسی ارشد ظرفیت خالی بیشتر است. همچنین تکمیل ظرفیت برای 7 رشته پزشکی، داندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی، پرستاری، هوشبری و تغذیه وجود دارد که در حال بررسی ظرفیت خالی مانده هستیم و پس از آن با هماهنگی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد نسبت به اعلام تکمیل ظرفیت این رشته‌ها در هفته آینده اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

شاهانی بیان کرد: سیاست فعلی دانشگاه آزاد ارتقای کیفیت است و در پذیرش دانشجو و ظرفیت آن را لحاظ کردیم به‌گونه‌ای که ظرفیت دوره دکتری را در سال 96 نسبت به سال 95 به یک چهارم رساندیم.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پرداخت بیش از ۱۷میلیارد تومان وام ضروری ویژه دکتری
امکان انتخاب رشته مجدد کارشناسی دانشگاه آزاد از 30 مرداد
نرخ جدید شهریه همه مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد اعلام شد
آخرین فرصت انتخاب رشته کنکور ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی تا پنج‌شنبه 26 مرداد ماه
         
بالا