سوالات
موضوعات
مقالات
دسته بندی ها
نتایج کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد تا ۲۴ شهریور اعلام می‌شود

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه نتایج نهایی آزمون کارشناسی تا ۲۴ شهریور اعلام می‌شود، گفت: سایت دانشگاه برای پذیرش رشته‌‌های بدون آزمون باز است.

امیررضا شاهانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم نتایج نهایی آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی تا 24 شهریور اعلام شود.

وی در پاسخ به این پرسش که برخی واحدهای دانشگاه آزاد برای ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون به داوطلبان پیام داده‌اند، آیا افراد باید برای ثبت‌نام اقدام کنند یا تا زمان اعلام نتایج رشته‌های با آزمون فرصت ثبت نام وجود دارد، گفت: در مقطع کارشناسی، پذیرش دانشگاه آزاد به دو صورت با آزمون و بدون آزمون انجام می‌شود و برای رشته‌های با آزمون با اعلام نمرات تراز از سوی سازمان سنجش مرحله پردازش انجام می‌شود.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: 96 درصد ظرفیت پذیرش رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد بدون آزمون است، و سایت برای پذیرش رشته‌‌های بدون آزمون باز است و افراد می‌توانند بعد از اعلام نتایج نهایی نیز برای ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش تسنیم، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش نیز از اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی سال 96 در دهه سوم شهریور خبر داد.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نتایج آزمون کارشناسی سال 96 دانشگاه آزاد پنجشنبه ۲۳ شهریور اعلام می‌شود
نتایج کنکور سراسری ۹۶ شنبه 25 شهریور اعلام می‌شود
جزئیات زمان‌ بندی ثبت‌ نام پذیرفته‌ شدگان آزمون کارشناسی ارشد
نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ جمعه اعلام می شود
         
بالا